İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

TTNET Kredi Süreçleri Hakkında

Belirlenmiş koşulların yerine getirilmesi durumlarında ev ya da cep telefon hatları üzerinden kredi seçenekleri söz konusu olurken TTNET kredi işlemleri Türk Telekom bayileri üzerinden gerçekleşmektedir. İhtiyaç duyulması halinde hemen bayilere giderek bilgi alınabilir, işlemler için kontrat süreçleri başlatılabilir. Ancak her faturalı hatta sahip kullanıcıların bu avantajdan yararlanması da mümkün olmamaktadır.

TTNET Kredi Koşulları

Son zamanlarda çok daha yoğun bir şekilde müracaatların yapıldığı görülürken hali hazırda Türk Telekom başta olmak üzere Vodafone ve Turkcell kullanıcıları için faturalı hat kredileri geçerlidir. İşlemler ise sadece operatörlere ait olan bayilerce yapılmaktadır. Bankalarla vakit kaybetmek istemeyenler ya da bankalarda işlem yapılmasını sakıncalı bulanlar için oldukça iyi bir seçim olarak öne çıkmaktadır. Koşullara bakıldığında ise kullanıcının 6 aydan daha uzun süredir hatta sahip olması ve ödemelerinin düzenli gerçekleştirmesi gelmektedir. Ödeme kabiliyeti olmayan kişilerin kredilerden faydalanması söz konusu değildir. Ayrıca son iki yıllık süre içinde operatör cep kampanyalarından ceza almamış olması da istenmektedir.

cep telefonuna kredi

TTNET Kredi Geri Ödemesi

Belirtilen şartların sağlanması halinde kişinin bayiliklerde işlemlere başlamasında herhangi bir sakınca yoktur. Sözleşme maddelerin var olduğu kontratın doldurulması sonrasında belirli tutarların alımı olmaktadır. Yeni cep telefonu alımı üzerinden işlemler olurken aynı gün içinde teslim gerçekleştirilmektedir. TTNET kredi fırsatlarından yararlanan kişilerin ödeme işlemleri ise faturalı hattan yapılmaktadır. Aylık taksitlendirme şeklinde geri ödemeler faturalara ek şeklinde yansıtılmaktadır. Böylelikle otomatik çekim söz konusu olurken ödeme işlemlerinin zahmetli bir durum olması da ortadan kaldırılmaktadır. Yapılacak kontrat maddelerinin ise karşılanması gerekir. Aksi durumda belirtilen cezai işlemlerle karşı karşıya kalınabilmektedir. Bundan dolayı öncelikli olarak iyi bir şekilde analiz edilmesi de yararlı olacaktır.

İlginizi Çekebilir  Telefon Faturasına Kredi Al

Neden TTNET Kredi

Türk Telekom faturalı hatlara sahip kişilerin yapabilecekleri kredi alımlarında herhangi bir sakınca durum yoktur. 5.000 TL’ye kadar işlemler yapılabileceği gibi hali hazırda bayi üzerinden aynı günde süreç başlatılmaktadır. Geri ödeme durumlarında ise aylık mesaj bildirimi yapılmaktadır. İstanbul, Ankara ve diğer tüm şehirlerdeki operatör bayilerinden bu işlemleri gerçekleştirerek acil nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Bu Yazımızda İlginizi Çekebilir

Vodafone Kredi Nedir?

Facebook sayfamızı buradan takip edebilirsiniz.