İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Acil Kredi Seçeneklerinde Faturalı Hatlar

Farklı gerekçelerle ihtiyaç duyulan krediler için faturalı hatlar kullanılabilmektedir. Sizlerde Türk Telekom, Turkcell ya da Vodafone olması fark etmez faturalı hatta sahipseniz hemen şimdi operatörler üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Faturalı hatta kredi Ankara olarak sınırlı kalmayıp, tüm şehir ve ilçeler için işlemler geçerli olmakla birlikte, elde edilecek faturalı hat üzerinden kredi ihtiyaçlarınızı tamamlayabilirsiniz. Faturalı hatta uygulanan kredi ile yeni alacağınız telefon olanağıyla kullanım sağlar ve nakit para ihtiyacını da sonlandırabilirsiniz.

Tüm Hatlarda Kredi Olanakları

Her geçen gün artan acil kredi ihtiyacına sahip kişilerden birisiyseniz, Operatör Bayilerinden en iyi koşullar ile sizlere hizmet verilmektedir. Tüm veri gönderimleri operatör aracılığı ile yapılırken sabit ya da cep telefon hatlarına sahip kişilerin, acil kredi ihtiyaçlarını da en kısa yoldan sağlayabilirsiniz. Bunun için bayiler üzerinden hattın sorgulaması yapılmalı ve puan durumu öğrenilmelidir. Bu puana göre verilecek krediler belirlenmektedir. Ancak tüm işleyişlerin yapılmasına izin vermeniz halinde çok daha hızlı ve hatasız bir şekilde işlemlerin gerçekleşeceğini de garanti verilmelidir. Kullanmış olduğunuz Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom hatları üzerinden faturaya ek yansıyacak ücret ile yeni bir telefon sahibi olabilirsiniz. Yalnızca cep telefonu hatları değil, ev telefonları üzerinden de krediler elde edilebilmektedir.

İlginizi Çekebilir  Kimlik Üzerine Nasıl Kredi Çıkartılır?

Aynı Gün İçinde Hatta Kredi

Faturalı hatta kredi Ankara bakımından geniş yelpazeli olan operatör bayileri işlemlerinin yapılmasında bazı şartları bulunur. Faturalı hatta kredi alınırken ödeme taksitleri, geri ödeme tutarı ve vadesi sözleşmede kişinin ödeme gücüne göre belirtilir. Yasal düzenlemeye tabi tutularak uygulanacak olan bütün adımlar sizlere hatırlatılacaktır. 6 aylık süre boyunca faturalı hattın kişi tarafından kullanımda olması da gerekir. Aksi durumda işlem onayı olmazken ödeme güçlüklerine sahip kişilerin kredilerden yararlanması da söz konusu değildir.

Ek Cihaz Alımıyla Kredi

Ek cihaz alım şartlarına bakıldığında faturaların zamanında ödenmesi ve hiçbir gecikme durumunun olmaması da koşullar arasında yer almaktadır. Ödemelerde 12 aylık süre esas kabul edilirken 6.000 TL’ye kadar kredi kullanımı ihtimal dahilinde olmaktadır. En cazip teklifler ile günlük olarak kredi alımlarında herhangi bir aksilik yaşamadan elde edebilirsiniz.

Facebook sayfamızı buradan takip edebilirsiniz.