İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Avea Faturalı Hatta Kredi Nasıl Alınır? 

Faturalı hatlar için geçerliliği bulunan kredi alımları için başvurular operatör bayileri tarafından yapılmaktadır. Türk Telekom, Vodafone ya da Turkcell kullanıcıları için geçerlilik söz konusu olurken ev telefonu hatları için işlemlerin yapılmasında bir sakınca yoktur. Avea faturalı hatta kredi işlemleri için yalnızca operatör bayileri tarafından müracaatlar alınırken kontratlı olarak yeni cihaz alımları gerçekleştirilmektedir. İşlemler ise belirli şartlara göre yapılırken aynı zamanda sözleşme koşulları da kontratlar da var olmaktadır.

Faturalı Hatlarda Kredi Alımları

Acil olarak ihtiyaç tutulan tutarların belirlenmesi ve sonrasındaki işlemlerin sorunsuz gerçekleşmesi ise kişinin 6 aydan uzun bir süredir faturalı hatta sahip olması gerekir. Ayrıca kullanım itibariyle faturaların düzenli bir şekilde ödenmiş olması da bir başka şarttır. Ödeme açısından yetersizliği tespit edilen kullanıcıların Avea faturalı hatta kredi olanaklarından faydalanması söz konusu değildir. Ayrıca son iki yıllık sürede cihaz kampanyalarından ceza alınmaması da operatörlerin birçoğunda şart olarak bulunmaktadır. Faturalı hat dışındaki cep telefonu kullanıcıları için ise herhangi bir geçerlilik durumu zaten yoktur.

İlginizi Çekebilir  Kredi Kartı Bekleyen Provizyon Nedir?

Faturalı Hatlar İçin Kredi

Şartların yerine getirilmesiyle birlikte kısa zaman diliminde operatör onayları gerçekleştirilmektedir. Sonrasında ise kullanım durumları olmaktadır. Özellikle bankalarla temas halinde olmak istemeyenler için en cazip olanakların başında geldiğini söylemek yanlış olmayacaktır. Elde edilen yeni telefon alımıyla birlikte ücreti ise faturaya ek olarak yansıtılmaktadır. Bunun haricinde herhangi bir şekilde ödeme talebi oluşturulmazken aylık dilimler halinde geri ödeme yapılmaktadır.

Avea Faturalı Hatta Kredi Başvuruları Yap

Avea faturalı hatta kredi olanaklarının sunulmasıyla birlikte çok hızlı bir şekilde müracaatların olduğu da gelen bilgiler arasındadır. Bununla birlikte ödemelerde hata durumları olmaması için operatörler tarafından aylık bilgilendirme mesajları gönderilebilir. Türk Telekom ve Turkcell içinde geçerlilik var olurken tüm il ve ilçelerdeki bayilikler aracılığıyla haklar kullanılabilir. İşlemlerin güvenli olmasının yanı sıra, hızlı şekilde gerçekleşmesi de acil durumlarda dahi kurtarıcı olmaktadır. Belirli koşulların tam olarak yerine getirilmesiyle birlikte alım olmaması için hiçbir sebepte bulunmayacaktır. Bundan dolayı işlemlerin başlatılması için başvuru süreçlerine dahil olunabilir.

Facebook sayfamızı buradan takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  Faturaya Kredi İmkanı İzmir