İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Bankaya Gitmeden Kredi Nasıl Alınır?

Yoğun talep üzerinde 2016 tarihinden itibaren pek çok bankalar artık bankaya gitmeden kredi nasıl alınır hizmeti gerçekleştirdi. Yalnızca 5 dakika içerisinde kredi başvurusu onaylanıp karşı tarafa sunulabiliyor.

Banka Şubesine Gitmeden Anında Kredi

Evinizin konforunda bankası kredi hizmetinden faydalanmanız için öncelikle ilgili bankada müşteri hesabınızın bulunması gerekiyor. Bu aşamadan itibaren bankanızın online internet şubesi şifreniz üzerinden kredi başvurusu yapabilir ve başvurunu sonucunu ise sms yolu ile 5 dakika içerisinde cep telefonunuzdan öğrenebilirsiniz.

Banka Şubesine Gitmeden Ne Kadar Kredi Alınabilir?

Anında kredi kampanyası bankadan bankaya değişebiliyor. Bu limit 15 bin ila 30 bin aralığında olabiliyor ve ayrıca anında kredi veren bazı bankalar tarafından ekstra şartlar sunulabiliyor.

Banka Şubesine Gitmeden Kredi Hizmeti Sunan Bankalar Hangileridir?

Finans Bank müşterisi olmanız durumunda enpara.com üzerinden anında kredi başvurusu yapabilirsiniz. Enpara.com hem anında kredi başvurunuzu işleme alıyor ve hem de sigorta masrafları gibi giderleri talep etmiyor. Anında kredi olanağı sunan bir diğer banka ise Akbanktır, Akbank Direkt Kredi sloganı sunan Akbank internet şubesi üzerinden Bireysel Kredi Başvurusu yapabilirsiniz.

Bu Yazımızı da Okumalısınız: Size Acil Para Kazandıracak İşler Nelerdir?

Bankaya Gitmeden Kredi Alımında En Önemli Etken Nedir?

Banka şubesine başvuruda bulunmadan bankasız kredi hizmetinden faydalanmada en önemli kriter kredi puanınızın yüksek olması yani banka sicili kötü olmamasıdır. Bunun haricinde banka şubesine gerek kalmadan evinizden kredi başvurusu yapabilmeniz için mutlaka ilgili bankadan tercihiniz doğrultusunda vadeli veya vadesiz olarak mevduat hesabı açmanızdır.

İlginizi Çekebilir  Bankadan Kredi Alamazsanız Ne Yapmalısınız?

Banka Şubesine Gitmeden Kredi Başvurusu Avantajları Nelerdir?

En çok tercih edilen bankasız kredi yollarından olan banka şubesine gitmeden kredi başvurusu yapmanız beraberinde zamanınızdan tasarruf yapmanızı ve ayrıca ek masraflardan da kurtulmanızı sağlar. Ayrıca, banka şubesine gitmeden kredi hizmeti sunan bankalar tarafından zaman zaman sunulan kampanyalar hakkında da doğrudan banka internet şubesi üzerinden öğrenebilirsiniz.

Banka Şubesine Gitmeden Hangi Alanlarda Kredi Başvurusu Yapılabilir?

Banka şubesine gitmeden bankasız kredi için diğer kredi başvurularında olduğu gibi ihtiyaç kredisi, tatil kredisi, öğrenim kredisi, taşıt kredisi, konut kredisi gibi pek çok kredi türlerinden kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Alexa Sıralamamıza Buradan Ulaşabilirsiniz.

Bu Yazımızda İlginizi Çekebilir
Tefeci’den Kredi Almamanız İçin 5 Neden

Facebook sayfamızı buradan takip edebilirsiniz.