İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

En Uygun Ev Kredisi ni Hangi Banka Veriyor?

Ev sahibi olabilmek için bireylerin bankalardan En Uygun Ev Kredisi aradığı biliniyor. Konut kredisi adı altında verilen bu kredi, pek çok etmene bağlı olarak geri ödeme esnasında bireylere kimi zamanlarda sorun çıkarabiliyor. Bu nedenle en uygun konut kredisini almak bireylerin tercih ettikleri bir durum oluyor. Yeni yılda en uygun konut kredisini veren bankalar ise bu konuda bireylere yardımcı oluyor.

QNB Finansbank Konut Kredisi – Mortgagae

Ev almak isteyen kişilere almak istedikleri evin %80’i kadarını QNB Finansbank kredi olarak veriyor. 180 aya kadar vade imkanı sunan banka, her vade süresine göre farklı faiz oranları uyguluyor. 24 ay vade süresine %0.90, 60 ay vade süresine %0.93, 120 ay vade süresine %0.95 faiz uygulayan banka, müşterilerinden 500 lira kredi tahsis ücreti alıyor. Bununla beraber 507 TL değerinde de ekspertiz ücreti alan bankadan konut kredisi almak için; kimlik, satın alınacak konutun tapu fotokopisi, gelir belgesi ve güncel tarihli her hangi bir faturanın götürülmesi gerekiyor.

İlginizi Çekebilir  Revalüasyon Nedir?

Denizbank Konut Kredisi – Mortgagae

Sabit taksit ödemesi ve en düşük faiz imkanı ile konut kredisi veren Denizbank, %0.91’den başlayan faiz oranları uyguluyor. 24 ay vade süresine %0.91, 60 ay vade süresine %1.01, 120 ve 180 ay vade süresine %1.19 faiz uygulayan banka, müşterilerinden 500 lira kredi tahsis ücreti, 700 lira da ekspertiz ücreti alıyor.

Garanti Bankası Konut Kredisi – Mortgagae

Vade süresini 240 aya kadar çıkaran Garanti Bankası, müşterilerine rahat ödeme imkanı sunuyor. %0.90’dan başlayan faiz oranları ile beraber 100 bin TL için, 24 aylık vade süresinde 4.651 TL, 60 ay vade süresinde 2.194 TL, 120 ay vade süresinde 1.469 TL ve 180 ay vade süresinde 1.310 TL ödeme yapılıyor. Müşterilerinden 500 TL kredi tahsis ücreti, 750 TL de ekspertiz ücreti alan bankadan konut kredisi alabilmek için bireylerin; gelir belgesi, alınacak olan konutun tapu fotokopisi, nüfuz cüzdanı fotokopisi, yapı kullanım izni ya da inşaat ruhsatının fotokopisi gibi belgeleri yanlarında götürmeleri gerekiyor. En Uygun Ev Kredisi ni bankaları gezerek kendiniz bizzat araştırmalısınız.

Bu Yazımızı da okumalısınız:  Telefon Kredi Başvuruları

Banka Faizleri sürekli Güncellenmektedir.

Bu Yazımızda İlginizi Çekebilir

Garanti Bankasından Nasıl Kredi Hesabı Açılır?

Facebook sayfamızı buradan takip edebilirsiniz.