İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Fatura Üzerine Kredi

Çok farkı gerekçelerle ortaya çıkan acil ihtiyaçları karşılayacak para lazım durumlarında alternatif seçenekler her zaman değerlendirilebilir. Bunların tam olarak bilinmesi ve ne şekilde yapılacağının öğrenilmesiyle çok daha güvenli bir şekilde gerçekleştirileceği unutulmamalıdır. Telefon hatları üzerinden alınan kredi seçenekleri de bu duruma örnektir. Hali hazırda Türk Telekom, Turkcell veya Vodafone operatörleri kullanıcıları için geçerli olan kredi imkanlarından yararlanılması dakikalar içinde mümkün olmaktadır. Başvuru işlemleri ise yalnızca operatör bayilerine yapılırken süreç bu şekilde gerçekleşmektedir.

Faturalı Hatlara Kredi İle Acil Para

Operatör bayileri tarafından yapılacak kredi olanaklarında kişinin 6 aydan uzun bir süredir faturalı hat kullanıcısı olması gerekir. Farklı hatlar üzerinden işlemlerin yapılması söz konusu değildir. Bunun haricinde faturaların düzenli bir şekilde ödenmesi de bir diğer şarttır. Gecikme durumlarının olması halinde para kazanma yolları olarak değerlendirilmesi tamamen ortadan kaldırılacaktır. Ayrıca operatör tarafından yapılan cihaz kampanyalarından son iki yılda hiçbir şekilde ceza almamış olması da kredi ürünü kullanımında rol oynamaktadır. Ödeme kabiliyetine sahip olan kullanıcıların faturalı telefon hatları bulunmasına karşın imkanlardan yararlanamadıkları görülmektedir. Para tutarları ise satışı yapılan cep  telefonu fiyatları ve var olan faturalı kullanıcı puanına göre hesaplanmaktadır.

İlginizi Çekebilir  Faturalı Hat İçin Kredi Kullanımı

cep telefonuna kredi

Faturalı Üzerine Kredi

Var olan şartların sağlanmasıyla onay durumu operatör tarafından verilirken bayi üzerinden yeni telefon alımı yapılmaktadır. Kontratlı şekilde yeni cihaz kullanımı elde edilirken şartlarda değişkenlik gösterebilmektedir. Kullanılacak kredi durumuna göre taksit seçenekleri farklılaştırılmaktadır. Para lazım diyen her kişinin faturalı hattan kredi alabilmesi görüldüğü üzere söz konusu değildir. Buna karşın işlemlerin çok daha hızlı bir şekilde gerçekleşmesi de banka süreçlerinin gereksiz olduğunu ortaya çıkarmaktadır. Özellikle bankalarla işlem yapmayı tercih etmeyenler için çok daha iyi bir seçimdir.

Faturalı Hatta Kredi Geri Ödeme Durumları

Gerçekleşen süreç sonucunda para kazanma yolları arasındaki farkı görülebilirken kullanımı sağlanır. Sonrasında ise Vodafone, Türk Telekom ya da Turkcell telefon hattına gelen ek ödemeyle geri ödemesi yapılmaktadır. Tutarların çok yüksek olmaması halinde ek bir ücret talebi de olmaz. Acil durumlarda para kazanmayı sağlayan sistemle ihtiyaçlar giderilebilir. Her zaman için başvuruların yapılabilmesi olması da tercih edilmesinde belirleyicidir.

para lazım

Turkcell Fatura Üzerine Kredi

turkcell fatura üzerine kredi

Turkcell faturalı hattı olan şahıslar, bankalardan kredi çekemediğinden kaynaklı telefon bayilerinden aygıt alarak bunu faturaya yansıtıp maaş taksitlerle ödeyebilmekte dir. İnternet üstünden birçok dolandırıcı Cep Telefonuna Kredi veriyoruz diye kişileri kandırmaktadır. Bu şahıslar ön ödeme/kapora talep etmekte ve ön ödemeyi aldıktan ardından ortadan yok olmaktadır. Size faturaya kredi çıkartacak kimse ön ödeme alamaz. Bu gibi şahıslara mutlaka haysiyet etmeyiniz ikazında bulunarak bu işin nasıl yapıldığını sizlere anlatacağız.

İlginizi Çekebilir  Türk Telekom Kredi Nasıl Alınır?

Eğer telefon operatörünüz Turkcell ve hattınız faturalı ise siz de kredi alabilirsiniz. Herhangi tek Turkcell bayisine gittikçe aygıt sorgulaması yapılabilir ve akabinde dilediğiniz cihazı faturanız üstüne “taksitli” tek şeklinde alabilirsiniz.

12 ay taksit olanağı için paketinizi güncelleyerek alacağınız cihazı “kutusunu açmadan” tek telefon bayisine yada kişiye satışını yaparak nakit elde faktörüz olasıdır. Cihazın kutusunu açmasanız dahi maliyet pazara göre değişeceğinden kaynaklı az da olsa zarar edebilirsiniz.

Vodafone Faturaya Kredi

ura üzerine kredi

Türkiye’de telefon kullananların % 40’ı bundan sonra faturalı hat seçenek etmektedir. Kredi çekmek isteyen kişilerin kredi notu kötü olduğundan kaynaklı, Vodafone fatura üzerine kredi müracaatı artış göstermektedir. Faturalı hattınız üstünden kredi müracaatı inşa etmek ve hatıran da kredinizi kullanmak için de Vodafone’nin tek kaç koşulu yer almaktadır.

Diğer operatörlerde bulunduğu gibi Vodafone faturalı hattınız üstünden de 6.000 TL’ye kadar puanınıza göre kredi kullanabilmeniz mümkün. Peki bu formül nasıl yaparız ve herkes kullanabilir mi, detaylar için okumaya devam edin. Bu konu ile ilgili bir çok uzman görüşünü sitemizde bulabileceksiniz.

Bu Yazımızı Mutlaka Okumalısınız: Faturaya Kredi

Türk Telekom Faturalı Hatta Kredi

turk telekom fatura üzerine kredi

Avea başka bir deyişle Türk Telekom faturalı hat sahipleri de bu yöntemden rahatlıkla faydalanabilir. Siz de derhal Turk Telekom çağrı merkezi numarasını arayarak aygıt sorgulaması yaptırabilir ve faturanız üstüne telefon alarak bu telefonu satıp nakit elde edebilirsiniz. Bu formül ile aynısı bankadan kredi kullanmış gibi olacaksınız. Ayrıca en yakın Türk Telekom bayilerini ziyaret ederek de aygıt sorgulaması yaptırabilir ve fatura üzerine kredi ile hangi cihazları alabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  Tefeci'den Kredi Almamanız İçin 5 Neden

Alexa Sıralamamıza Buradan Ulaşabilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir