Fatura Üzerine Kredi

fatura üzerine kredi

Turkcell Fatura Üzerine Kredi

turkcell fatura üzerine kredi

Turkcell faturalı hattı olan şahıslar, bankalardan kredi çekemediğinden kaynaklı telefon bayilerinden aygıt alarak bunu faturaya yansıtıp maaş taksitlerle ödeyebilmekte dir. İnternet üstünden birçok dolandırıcı “fatura üzerine kredi” veriyoruz diye kişileri kandırmaktadır. Bu şahıslar ön ödeme/kapora talep etmekte ve ön ödemeyi aldıktan ardından ortadan yok olmaktadır. Size faturaya kredi çıkartacak kimse ön ödeme alamaz. Bu gibi şahıslara mutlaka haysiyet etmeyiniz ikazında bulunarak bu işin nasıl yapıldığını sizlere anlatacağız.

Eğer telefon operatörünüz Turkcell ve hattınız faturalı ise siz de kredi alabilirsiniz. Herhangi tek Turkcell bayisine gittikçe aygıt sorgulaması yapılabilir ve akabinde dilediğiniz cihazı faturanız üstüne “taksitli” tek şeklinde alabilirsiniz.

12 ay taksit olanağı için paketinizi güncelleyerek alacağınız cihazı “kutusunu açmadan” tek telefon bayisine yada kişiye satışını yaparak nakit elde faktörüz olasıdır. Cihazın kutusunu açmasanız dahi maliyet pazara göre değişeceğinden kaynaklı az da olsa zarar edebilirsiniz.

Vodafone Faturası Üzerine Kredi

ura üzerine kredi

Türkiye’de telefon kullananların % 40’ı bundan sonra faturalı hat seçenek etmektedir. Kredi çekmek isteyen kişilerin kredi notu kötü olduğundan kaynaklı, Vodafone fatura üzerine kredi müracaatı artış göstermektedir. Faturalı hattınız üstünden kredi müracaatı inşa etmek ve hatıran da kredinizi kullanmak için de Vodafone’nin tek kaç koşulu yer almaktadır.

Diğer operatörlerde bulunduğu gibi Vodafone faturalı hattınız üstünden de 6.000 TL’ye kadar puanınıza göre kredi kullanabilmeniz mümkün. Peki bu formül nasıl yaparız ve herkes kullanabilir mi, detaylar için okumaya devam edin. Bu konu ile ilgili bir çok uzman görüşünü sitemizde bulabileceksiniz.

Bu Yazımızı Mutlaka Okumalısınız: Faturaya Kredi

Türk Telekom Faturası Üzerine Kredi

turk telekom fatura üzerine kredi

Avea başka bir deyişle Türk Telekom faturalı hat sahipleri de bu yöntemden rahatlıkla faydalanabilir. Siz de derhal Turk Telekom çağrı merkezi numarasını arayarak aygıt sorgulaması yaptırabilir ve faturanız üstüne telefon alarak bu telefonu satıp nakit elde edebilirsiniz. Bu formül ile aynısı bankadan kredi kullanmış gibi olacaksınız. Ayrıca en yakın Türk Telekom bayilerini ziyaret ederek de aygıt sorgulaması yaptırabilir ve fatura üzerine kredi ile hangi cihazları alabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Alexa Sıralamamıza Buradan Ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın