İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Faturalı Hat Üzerine Kredi Alınabilir Mi?

Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone gibi tüm operatörlere ait olan faturalı hatlar üzerinden elde edilecek yeni cihaz alımı ile faturalı hat üzerine kredi imkanlarına, operatör bayileri tarafından sahip olabilirsiniz. Size yakın herhangi bir operatör bayisi ile anında irtibat kurarak, sizlerde kredili olarak yeni telefonlarınıza sahip olabilir, çok daha yüksek modelleri kullanmaya başlayabilirsiniz. Ödeme işlemleri farklılık göstermek ile birlikte yeni telefon alımları gerçekleştirilmektedir. Bundan dolayı ödeme güçlüğü çeken kişiler için kredi ürünü söz konusu değildir. Ayrıca bazı şartların var olduğu da bilinmelidir.

Herkes Faturadan Kredi Alabilir Mi?

Gerekli tüm evraklar ve süreçlerin takipleri operatör bayileri tarafından yapılmaktadır. Bundan dolayı herhangi bir olumsuz durumla karşılaşılması ihtimal dahilinde bile değildir. Kolaylıkla başvuru süreçleri söz konusu olurken kullanıcının 6 aydan daha uzun süredir faturalı hatta sahip olması istenmektedir. Ayrıca fatura ödemelerinde herhangi bir gecikmeye uğramamış şartı da bulunmaktadır. İhtiyaçların karşılanabileceği kredi alımlarında tutar farklılıkları da kullanıcıya göre belirlenmektedir.

Bu Yazımızı da Okumalısınız: Faturalı Hatlara Kredi

Faturalı Hat Üzerine Kredi Nasıl Başlar?

Yeni bir telefon sahibi olunabilmesi üzerinden sağlanan kredi süreçlerinin çok daha hızlı bir şekilde tamamlanmasını sağlanmaktadır. Faturalı hatlar dışında sabit hatlı ev telefonu tarifeleri üzerinden işlemlerin yapılmasında bir sakınca bulunmamaktadır. Aynı koşullar çerçevesinde talepler alınırken en iyi şekilde kredi teminleri olmaktadır. Faturalı hat üzerine kredi için kullanıcının ödemelerinde zorluk olmamasının yanında bazı sürelerin bulunması da önem taşımaktadır. Bunun sonrasında ise kredi alım süreçleri başlatılmaktadır.

İlginizi Çekebilir  Döviz Alım Satım İşlemi Nedir?

Kredi Geri Ödemeleri

Sistem üzerinden yapılan işlemlerde 1.000 TL ile 6.000 TL arası tutarlar büyük çoğunluğu oluşturmaktadır. Bununla birlikte faturalı hat üzerine kredi ile sınırlı değildir. Gerekli koşulların yerine getirilmesi durumunda günlük olarak kredi kullanımı yapılabilir, 12 aylık sürede ödemeler gerçekleştirilebilir. İhtiyaç duyulan kredilerin faturalı hatlar üzerinden temin edilmesi sonrasında geri ödemesi belirli zaman dilimleri ile yapılabilir ve yeni telefona sahip olabilirsiniz. Bununla birlikte herhangi bir aksi durum olmaması için operatör üzerinden hatırlatma gelmektedir. Bu sayede gecikmeli bir durum oluşmazken, kullanıcıların acil kredi ihtiyaçlarını karşılaması mümkündür.

Bu Yazımızda İlginizi Çekebilir

Faturalı Hatlara Kredi Alımı

Facebook sayfamızı buradan takip edebilirsiniz.