Faturalı Hatlara Kredi Başvurusu Hakkında Detaylar

Faturalı Hatlara Kredi Başvurusu

Ülkemizde taksitli alışveriş yapmak isteyenlerin en sık tercih ettikleri yollar bankadan kredi çekmek ve elden taksit yaptırmaktır. Kredi kartı kullanımının yaygınlaşmasıyla birlikte taksitlendirmeler genel olarak kredi kartları üzerinden yapılır olmuştur. Fakat son birkaç yıldır yasal düzenlemeler yapılmış, çeşitli kategoriler kredi kartına taksit kapsamı dışına çıkarılmıştır. Cep telefonu da bunlardan biridir. Dolayısıyla cep telefonu almak isteyenler ya peşin almak zorunda ya da farklı taksitlendirme yöntemleri bulmak zorunda kalmışlardır. İşte Faturalı Hatlara Kredi Başvurusu imkânı tam da bahsettiğimiz taksitli telefon alımının alternatiflerinden birisidir.

Bu yöntemle yeni bir cep telefonu almak isteyenler ödemelerini taksitlere böldürerek kendilerini zorlamadan istedikleri telefona sahip olabilmektedirler.

Operatör Şirketlerinin Cep Telefonuna Kredi İmkânı

Cep telefonuna kredi veren çeşitli yerler vardır. Bunlar iki farklı yol kullanırlar. İlki cep telefonu faturasıyla telefon almaktır. Eğer herhangi bir operatörden faturalı hattınız varsa ve ödemelerinizi aksatmadan yapmış iseniz operatör şirketlerinin avantajlarından yararlanabilirsiniz. Telefonun ücreti düzenli olarak faturanıza yansıtılır ve ödemelerinizi tek fatura üzerine kredi şeklinde yaparsınız. Türk Telekom, Vodafone, Turkcell şirketleri bayileri ve online işlemler sayfalarından bu işleme izin vermekte, taksitli olarak cep telefonu satışını gerçekleştirmektedir.

Beyaz Eşya mağazaları ile anlaşma

Yine çeşitli beyaz eşya, teknoloji şirketleri de operatör şirketleriyle yapmış oldukları anlaşmalar sayesinde Faturalı Hatlara Kredi Başvurusu yapılmakta, ödemelerin faturalı hat üzerinden yapılmasına olanak sağlamaktadırlar. Üstelik operatör şirketleri evde internet hizmeti alan abonelerine de aynı imkanı sağlamaktadır. Bu taktirde de telefon ücreti internet faturasına yansıtılmaktadır.

Cep Telefonuna Kredi Veren Mağazalar

Cep telefonuna krediveren yerlerin kullandığı ikinci yol, anlaşmalı bankalardan kredi kullandırarak cep telefonu satışı yapmaktır. Teknosa, Vatan Bilgisayar, Mediamarkt, Evkur, Hepsiburada gibi alışveriş mağazalarının çeşitli bankalarla anlaşması bulunur ve alışverişin ödeme kısmında banka ile iletişime geçilerek sizin adınıza cep telefonu kredisi talep edilir. 10-15 dakika içerisinde gerekli incelemeler yapılıp adınıza kredi sağlanır ve dilediğiniz cep telefonunu alarak ödemelerinizi ay ay yapabilirsiniz. Görüldüğü gibi cep telefonuna kredi veren yerler doğrudan nakit para vermemekte, telefon alırken satıcıya ödeme yapmaktadır. Danışmanlarımız aracılığıyla en avantajlı krediler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Fatura üzerine kredi için aşağıdaki linkte yer alan sayfamıza göz atın.


https://www.ceptelefonunakredi.com/fatura-uzerine-kredi/