İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Faturalı Hatlara Kredi Nedir?

Faturalı hatlara kredi 2019 yılı için, en az 6 ay düzenli ödenmiş cep telefonu kullananlar bu krediyi alabilmektedirler. Kredi merkezi tüm bankalarda ortak toplandığından dolayı eğer bir banka krediyi onaylamıyorsa diğer bankaların kredi vermesini de etkileyecektir. Kredi almak için yetersiz puana sahip olanlar ve gelirleri yeterli olmaması red cevabı getirecektir. Bu durumdan dolayı bankalardan kredi çekilmediği zaman faturalı hatlara kredi çekilmektedir.

cep telefonuna kredi

Faturalı Hatta Nasıl Kredi Çekilir?

Bankalardan kredi almanın büyük zorlukları bulunmaktadır. Temin edilecek nakit faturalı hatlara kredi 2019 yılında 1.500 TL ve 5.000 TL arasında cihaz alınıp satılmasıyla olmaktadır.

Faturalı hatlara kredi 2019 alımı için çeşitli yöntemler bulunmaktadır. GSM operatörlerinde, operatörler tarafından faturalı hat kullananların alabilecekleri telefonlar yer almaktadır. Operatörlerin sağladıkları bu telefonlara sahip olunabilmesi için faturalın düzenli bir şekilde yatırılmış olması gerekmektedir. Bunun kontrolü kullanılan GSM operatörü tarafından yapılmaktadır.

kredi çekemeyenlerin dikkat etmesi gerekenler

Ayrıca operatörlerin online uygulamalarında alınabilecek cihazlar gösterilmektedir. Bu yöntemlerle alınan cep telefonu faturalı hatlara kredi 2019 demek olacaktır. Bu sistem ile birlikte bankaların vermediği, çekilmek istenen kredi için red cevabı alınmadan kredi çekilmiş olur. Böylece operatörler ile birlikte çekilen faturalı hatlara kredi sayesinde oldukça kaliteli bir cep telefonu satın alınabilir ya da bu cep telefonu satılarak nakit elde edilebilir. Bu, bankalardan kredi alamayanlar için güzel bir yöntemdir.

faturalı hatlara kredi 2019

Faturalı Hatlara Krediden Kimler Faydalanabilir?

Kısa sürede kredi sahibi olabilmek için faturalı bir hatta sahip olunmalı ve o faturalı hat kimin üzerineyse faturalı hatlara kredi 2019’dan o kişi yararlanabilir. Faturalı hatlara kredi için hattın üzerine olan kişi 1 saat gibi çok kısa bir sürede sahip olabilir. Bu kredi için geçmiş faturaların düzenli bir şekilde ödemiş olması gerekmektedir. Geçmiş ödemelerde faturalarda düzenli ödenmemiş bir fatura var ise bu krediye sahip olunamaz. Aynı zamanda faturalı hat altı ayını doldurmamış ise yine bu kredi alınamaz.

İlginizi Çekebilir  İnternette Yapılabilecek Kolay İşler

Kredi Alım Başvuru Süreci

Operatör bayileri üzerinden çeşitli tutarlarda kredi alımları yapabilir, tüm evrak işlemleriyle takip süreçlerinin uzman ekipleri tarafından halledilmesini talep edebilirsiniz. Zahmetsiz olmasının yanı sıra hızlı bir işleyişi bulunması, her zaman için nakit para ihtiyaçlarının karşılanması söz konusudur. 12 ay vadeli olarak ödemeler yapılırken 1.000 TL ile 6.000 TL arasında günlük kredi çekimleri yapılabilmektedir. Sorgulama işlemleriyle başlayan tüm gereklilikler operatör bayileri tarafından sağlanırken faturalı hatlara kredi için Vodafone, Turkcell ve Türk Telekom operatör hatları kullanımı üzerinden yapılmaktadır.

Faturalı Hatlara Kredi Alma Şartları

Faturanız üzerinden hızlı bir işlemle kredi temin edilebilmesi için birtakım hususlar bulunmaktadır. Öncelikli olarak faturalı hattın en az altı aylık bir süre içinde kullanımı olmalıdır. Yeni faturalı hatlar üzerinden alım işlemi olmamakla birlikte faturaların tamamının ödenmiş olması da talep edilir. Çok daha ayrıntılı bilgi alımı için bayiler ile hemen iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Kredi Ödeme Kolaylığı

Operatör bayileri tarafından elde edilen, faturalı hatlara kredi kullanımı sayesinde çeşitli sayıda bir çok yeni model telefonlara sahip olunabilir. Bununla birlikte çoğunlukla 12 aylık bir ödeme planı çıkarılırken ödemelerde herhangi bir sorun olmaması için ödeme günleri mesaj yoluyla bildirilmektedir. Böylelikle ödeme yapılan tutarların bilgisi alınabileceği gibi ödeme işlemleri hakkında tüm bilgileri de kolaylıkla görebilirsiniz. Faturalı hatlara kredi alımı hizmeti sayesinde bankadan kredi alımına uygun olmayan tüm kişilerin ihtiyaçları giderilir. Nakit paranın teminiyle çok hızlı bir şekilde sorunlar giderilebilir.

İlginizi Çekebilir  Faturaya Kredi

Operatör Şirketlerinin Cep Telefonuna Kredi İmkânı

Cep telefonuna kredi veren çeşitli yerler vardır. Bunlar iki farklı yol kullanırlar. İlki cep telefonu faturasıyla telefon almaktır. Eğer herhangi bir operatörden faturalı hattınız varsa ve ödemelerinizi aksatmadan yapmış iseniz operatör şirketlerinin avantajlarından yararlanabilirsiniz. Telefonun ücreti düzenli olarak faturanıza yansıtılır ve ödemelerinizi tek fatura üzerine kredi şeklinde yaparsınız. Türk Telekom, Vodafone, Turkcell şirketleri bayileri ve online işlemler sayfalarından bu işleme izin vermekte, taksitli olarak cep telefonu satışını gerçekleştirmektedir.

Beyaz Eşya mağazaları ile anlaşma

Yine çeşitli beyaz eşya, teknoloji şirketleri de operatör şirketleriyle yapmış oldukları anlaşmalar sayesinde Faturalı Hatlara Kredi Başvurusu yapılmakta, ödemelerin faturalı hat üzerinden yapılmasına olanak sağlamaktadırlar. Üstelik operatör şirketleri evde internet hizmeti alan abonelerine de aynı imkanı sağlamaktadır. Bu taktirde de telefon ücreti internet faturasına yansıtılmaktadır.

Cep Telefonuna Kredi Veren Mağazalar

Cep telefonuna krediveren yerlerin kullandığı ikinci yol, anlaşmalı bankalardan kredi kullandırarak cep telefonu satışı yapmaktır. Teknosa, Vatan Bilgisayar, Mediamarkt, Evkur, Hepsiburada gibi alışveriş mağazalarının çeşitli bankalarla anlaşması bulunur ve alışverişin ödeme kısmında banka ile iletişime geçilerek sizin adınıza cep telefonu kredisi talep edilir. 10-15 dakika içerisinde gerekli incelemeler yapılıp adınıza kredi sağlanır ve dilediğiniz cep telefonunu alarak ödemelerinizi ay ay yapabilirsiniz. Görüldüğü gibi cep telefonuna kredi veren yerler doğrudan nakit para vermemekte, telefon alırken satıcıya ödeme yapmaktadır. Danışmanlarımız aracılığıyla en avantajlı krediler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  Faturalı Hatta Kredi
Faturalı Hatlara Kredi Başvurusu
Faturalı Hatlara Kredi Başvurusu

Faturalı Hat Üzerine Kredi Güvenilir mi?

İşlemlerin tamamının operatör bayileri üzerinden gerçekleştirildiği bilinmektedir. Yasal izinlere sahip şirket yetkilileri ile sözleşme yapılarak kredi kullanımları olmaktadır. Faturalı hat üstüne kredi güvenilir mi? sorusu bundan dolayı olumlu yanıtlanmaktadır. Operatör değerlendirmesi sonucunda onay durumu oluşurken bazı şartlarda yer almaktadır. Bu şartların bulunmaması durumunda kesinlikle imkanlardan yararlanılmamaktadır. Herkes için geçerli olmayan bir yapı bulunması da güvenilirlik bazında açıklanabilir. Ancak bu durumların haricinde herhangi bir internet sitesi üzerinden kredi başvuruları yapılmamalı, süreçlere dahil olunmamalıdır.

Güvenli Faturalı Hat Kredisi Alımı

Öncelikli olarak kişinin belirli bir süre boyunca faturalı hat kullanımına devam etmesi istenmektedir. Bununla birlikte sahip olunan faturalı hattın ödemelerinin de aksilik durumu olmadan yapılmış olması gerekir. Ödeme güçlüğü çeken kişilerin faturalı hat kredisi alımı yapabilmesi ihtimal dahilinde değildir. Ayrıca yeterliliklerin sağlanmaması hallerinde de işlemler reddedilmektedir. Faturalı hatta kredi güvenilir mi? sorusu işleyiş özelinde de olumlu cevaplanmaktadır. Çünkü işlemlerin tamamı sözleşmeli olarak yapılmaktadır. Kişiye puan durumuna göre limitler sağlanmaktadır. Firmalara göre işlem süreçleri farklı olsa da yapılacak ek ücret ilaveleriyle yeni bir telefon sahibi olunmaktadır.

Faturalı Hat Kredisi Tereddütleri

Alım işlemlerinin onaylanmasının sonrasında daha ziyade ödeme durumlarıyla ilgili tereddütler yaşanmaktadır. Herhangi bir kefil durumu olmadığı belirtilmektedir. Bununla birlikte ön ödeme yapılmasına da ihtiyaç olmadan işlemler tamamlanmaktadır. Yalnızca faturaya eklenen ücret dahilinde ödemeler gerçekleştirilmektedir. Aylık olarak alım olurken farklı bir şekilde kredi kullanımı sonrasında toptan para talepleri söz konusu değildir.

5 Yorum

 1. Ramazan azanpa Ramazan azanpa 1 Haziran 2019

  Nasıl alınıyor

 2. Ramazan Ramazan 4 Haziran 2019

  Kolay gelsin 6 ay doldu türk telekom

 3. admin admin Yazar | 10 Haziran 2019

  Ramazan bey merhaba, Turk Telekom için en az 1 yıl faturalı hat kullanıyor olmanız gerekmektedir.

 4. Suatçakın Suatçakın 20 Haziran 2019

  Acil krediye ihtiyacım var benim

 5. admin admin Yazar | 18 Mart 2021

  Kredi çekmenize yardımcı olacağını söyleyen şahıs ve kurumlara kesinlikle kişisel bilgilerinizi vermeyiniz. Çıkmayan kredileri çıkartabilecek şahıs ya da bir firma yoktur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir