Faturalı Hatta Kredi

Faturalı Hatta Kredi

Geçmişten geleceğe teknoloji yaşamın her alanında ilgi odağı olmuştur. Bunun en büyük örneği akıllı cep telefonları, tabletler ve her türlü teknolojik ürünlerdir. Bu teknolojik ürünlere ulaşımı kolaylaştırmak adına çalışmalar her zaman vardır. Pek çok mobil GSM şirketleri akıllı cep telefonlarına sahip olmak adına kampanyalar geliştirmektedir. Mobil GSM şirketleri arasında Turkcell ve neredeyse tüm GSM şirketleri Vodafone hatta Avea- Türk Telekom’da yer almaktadır. Faturalı Hatta Kredi İle Telefon Sahibi Olabilirsiniz

Faturalı hatta kredi avantajı ile birlikte artık telefon sahibi olmak oldukça basitleşiyor. Kullandığınız mobil GSM şirketinin sizlere sunacağı avantaj ve kampanyalar kapsamında sizler de artık sadece faturanıza ek olarak bir telefon sahibi olabilme şansını yakalayabilirsiniz. Bu yöntem ile sizler de aylık bir ödeme karşılığında telefon sahibi olabilirsiniz.

Faturalı Hatta Kredi Nasıl Alınır?

Faturalı hatlara kredi avantajı ile birlikte kredi için akıllı bir telefon cihazına sahip olmanız oldukça kolaylaşıyor. İlk olarak faturalı hattınız hangi operatör ise o bayiliğe gitmeli ve ardından bayilikte bulunan sorumluya telefon almak adına kredi çekme talebinizi bildiriniz. Faturalı hattınıza telefon alabilmeniz adına kredi notunuzun iyi çıkması gerekmektedir.

Telefon bayilikleri de resmiyette telefon fatura ödeme dokümanları inceleyecek ve düzenli ödeme yapıp yapmamanıza karşın sizlerin taleplerini inceleyeceklerdir. Banka tarzı bir işleyiş içerisinde olan telefon bayilikleri düzenli ödemenize karşın faturanıza avantajlı veya kampanyalı olarak sizlere sunacakları modeller arasında tercih hakkı tanınmasına yardımcı olacaktır.

Faturalı Hatta Aldığım Telefon Kredisi Nasıl Ödeniyor?

Faturalı hatta kredi avantajları ile sahip olacağınız mobil cep telefonunu faturanıza ek olarak ödeme lüksünüz bulunmaktadır. Bağlı olduğunuz ve mevcutta kullanıma devam ettiğiniz operatör hattınıza belirlenecek olan ek ücret ile borçlandırılacak, aylık olarak faturanıza ek olarak telefon ücretinizi ödeyebilirsiniz.

Sizler için en avantajlı ve alternatif olarak kampanyalı ürün çeşitleri arasından seçeceğiniz ürün ile birlikte, satış sorumlusu ile birlikte bir aylık ödeme çizelgesi oluşturabilirsiniz. Bu çizelge ile birlikte sizler de normal sabit olarak kullandığınız faturalı hattınızın faturasını öğrenirsiniz. Ve ek olarak telefon ücretinizi aydan aya ödeme gibi bir şansa sahip olabilirsiniz.