Faturalı Hatta Kredi 2019

Faturalı Hatlar Kredi 2019 senesine ait GSM şirketleri aracılığı ile telefon sahibi olmanız oldukça kolay! Çeşitli marka ve özelliklere sahip akıllı cep telefonlarını elde edebilmeniz amacı ile GSM şirketiniz sizlere büyük avantajlar sunmaktadır. Vodafone, Avea-Türk Telekom, Turkcell gibi pek çok GSM şirketi çeşitli kampanya ve avantajları kapsamında sizlerin akıllı bir cep telefonuna sahip olmanızı kolaylaştırmaktadır.

Faturalı Hattınıza Ek Hemen Telefon Alabilirsiniz

Şuanda kullanmakta olduğunuz GSM şirketi eşliğinde istediğiniz model ve özelliğe sahip bir akıllı cep telefonu almanız mümkündür. Kullanmakta olduğunuz ve kullanıma hala devam edeceğiniz GSM operatörünüzün faturasına ek olarak alabileceğiniz telefonun taksitini aydan aya ödeyebilirsiniz. Aylık gelecek olan hat fatura tutarınıza ek olarak, kullanım için aldığınız telefonun ücreti aylık bazında eklenecek ve sizler için yeni bir ödeme tutar planlaması ortaya çıkacaktır.

Faturalı Hattınıza Krediyi Nasıl Alabilirsiniz?

Faturalı Hatlar Kredi 2019 avantajları kapsamında sizlerin de kolayca bir akıllı cep telefonu temin etmeniz mümkündür. Birinci aşamada kullanıma devam ettiğiniz operatör şirketinizin bir bayiliğine gitmeli, satış sorumlusu ile görüşmelisiniz. Satış sorumlusu tıpkı bankalarda uygulandığı gibi bir kredi notu ile sizlerin cep telefonu alıp alamayacağınızı değerlendirecektir. Kredi notundan kast ise operatör faturanızı aydan aya düzenli ödeyip ödemediğinizdir. Bunları değerlendiren satış sorumlusu, sizlere pek çok telefon modeli sunacaktır. İçerisinden dilediğiniz özellik ve modele sahip akıllı cep telefonunuzu seçebilir, anında temin edebilirsiniz.

Faturalı Hatta Kredi Yasal Mıdır?

Faturalı Hatlar Kredi 2019 ile birlikte temin edeceğiniz telefonlar tamamen yasal kapsamlarda gerçekleşmektedir. Yasal yollar ile kullanıma başladığınız operatörünüz aracılığı ile elde edeceğiniz telefon işlemleri için alınan bu kredi yasaldır. GSM şirketinizin anlaşmalı olduğu firmalar arasında gerçekleşen işlemler de yine son derece güvenlidir.

Faturalı Hatta Kredi İmkanı

Tüm güvenlik kapsamlarında ve yasal yollar ile elde edeceğiniz telefonunuzu hemen temin edebilir, kullanıma başlayabilirsiniz. Telefon faturanıza ek olarak yansıyacak bu kredi ile aydan aya bir ödeme planlaması gerçekleştirebilir, ödeme seçenekleri arasından da en avantajlı olanı seçebilirsiniz. Yasal olarak yeni alacağınız telefonu elde etmenizi kolaylaştıran GSM operatörünüzle hemen görüşerek detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.