İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Faturalı Hatta Kredi

Faturalı Hatta Kredi sistemi ile GSM şirketleri aracılığı ile telefon sahibi olmanız oldukça kolay! Çeşitli marka ve özelliklere sahip akıllı cep telefonlarını elde edebilmeniz amacı ile GSM şirketiniz sizlere büyük avantajlar sunmaktadır. Vodafone, Avea-Türk Telekom, Turkcell gibi pek çok GSM şirketi çeşitli kampanya ve avantajları kapsamında sizlerin akıllı bir cep telefonuna sahip olmanızı kolaylaştırmaktadır.

Faturalı Hattınıza Ek Hemen Telefon Alabilirsiniz

Şuanda kullanmakta olduğunuz GSM şirketi eşliğinde istediğiniz model ve özelliğe sahip bir akıllı cep telefonu almanız mümkündür. Kullanmakta olduğunuz ve kullanıma hala devam edeceğiniz GSM operatörünüzün faturasına ek olarak alabileceğiniz telefonun taksitini aydan aya ödeyebilirsiniz. Aylık gelecek olan hat fatura tutarınıza ek olarak, kullanım için aldığınız telefonun ücreti aylık bazında eklenecek ve sizler için yeni bir ödeme tutar planlaması ortaya çıkacaktır.

Faturalı hatta nakit avantajları kapsamında sizlerin de kolayca bir akıllı cep telefonu temin etmeniz mümkündür. Birinci aşamada kullanıma devam ettiğiniz operatör şirketinizin bir bayiliğine gitmeli, satış sorumlusu ile görüşmelisiniz. Satış sorumlusu tıpkı bankalarda uygulandığı gibi bir kredi notu ile sizlerin cep telefonu alıp alamayacağınızı değerlendirecektir. Kredi notundan kast ise operatör faturanızı aydan aya düzenli ödeyip ödemediğinizdir. Bunları değerlendiren satış sorumlusu, sizlere pek çok telefon modeli sunacaktır. İçerisinden dilediğiniz özellik ve modele sahip akıllı cep telefonunuzu seçebilir, anında temin edebilirsiniz.

cep telefonuna kredi

Faturalı Hatta Kredi Yasal Mıdır?

Faturalı Hatta Kredi ile birlikte temin edeceğiniz telefonlar tamamen yasal kapsamlarda gerçekleşmektedir. Yasal yollar ile kullanıma başladığınız operatörünüz aracılığı ile elde edeceğiniz telefon işlemleri için alınan bu kredi yasaldır. GSM şirketinizin anlaşmalı olduğu firmalar arasında gerçekleşen işlemler de yine son derece güvenlidir.

Faturalı Hatta Kredi İmkanı

Tüm güvenlik kapsamlarında ve yasal yollar ile elde edeceğiniz telefonunuzu hemen temin edebilir, kullanıma başlayabilirsiniz. Telefon faturanıza ek olarak yansıyacak bu kredi ile aydan aya bir ödeme planlaması gerçekleştirebilir, ödeme seçenekleri arasından da en avantajlı olanı seçebilirsiniz. Yasal olarak yeni alacağınız telefonu elde etmenizi kolaylaştıran GSM operatörünüzle hemen görüşerek detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Geçmişten geleceğe teknoloji yaşamın her alanında ilgi odağı olmuştur. Bunun en büyük örneği akıllı cep telefonları, tabletler ve her türlü teknolojik ürünlerdir. Bu teknolojik ürünlere ulaşımı kolaylaştırmak adına çalışmalar her zaman vardır. Pek çok mobil GSM şirketleri akıllı cep telefonlarına sahip olmak adına kampanyalar geliştirmektedir. Mobil GSM şirketleri arasında Turkcell ve neredeyse tüm GSM şirketleri Vodafone hatta Avea- Türk Telekom’da yer almaktadır. Faturalı Hatta Nakit İle Telefon Sahibi Olabilirsiniz

İlginizi Çekebilir  Düşen Faiz Oranlarının Yıllık Maliyetlere Etkisi Nedir?

Faturalı hatta kredi avantajı ile birlikte artık telefon sahibi olmak oldukça basitleşiyor. Kullandığınız mobil GSM şirketinin sizlere sunacağı avantaj ve kampanyalar kapsamında sizler de artık sadece faturanıza ek olarak bir telefon sahibi olabilme şansını yakalayabilirsiniz. Bu yöntem ile sizler de aylık bir ödeme karşılığında telefon sahibi olabilirsiniz.

Faturalı Hatta Kredi
Faturalı Hatta Kredi

Faturalı Hatta Kredi Nasıl Alınır?

Faturalı hatlara kredi avantajı ile birlikte kredi için akıllı bir telefon cihazına sahip olmanız oldukça kolaylaşıyor. İlk olarak faturalı hattınız hangi operatör ise o bayiliğe gitmeli ve ardından bayilikte bulunan sorumluya telefon almak adına kredi çekme talebinizi bildiriniz. Faturalı hattınıza telefon alabilmeniz adına kredi notunuzun iyi çıkması gerekmektedir.

Telefon bayilikleri de resmiyette telefon fatura ödeme dokümanları inceleyecek ve düzenli ödeme yapıp yapmamanıza karşın sizlerin taleplerini inceleyeceklerdir. Banka tarzı bir işleyiş içerisinde olan telefon bayilikleri düzenli ödemenize karşın faturanıza avantajlı veya kampanyalı olarak sizlere sunacakları modeller arasında tercih hakkı tanınmasına yardımcı olacaktır.

Faturalı Hatta Aldığım Telefon Kredisi Nasıl Ödeniyor?

Faturalı hatta kredi avantajları ile sahip olacağınız mobil cep telefonunu faturanıza ek olarak ödeme lüksünüz bulunmaktadır. Bağlı olduğunuz ve mevcutta kullanıma devam ettiğiniz operatör hattınıza belirlenecek olan ek ücret ile borçlandırılacak, aylık olarak faturanıza ek olarak telefon ücretinizi ödeyebilirsiniz.

Sizler için en avantajlı ve alternatif olarak kampanyalı ürün çeşitleri arasından seçeceğiniz ürün ile birlikte, satış sorumlusu ile birlikte bir aylık ödeme çizelgesi oluşturabilirsiniz. Bu çizelge ile birlikte sizler de normal sabit olarak kullandığınız faturalı hattınızın faturasını öğrenirsiniz. Ve ek olarak telefon ücretinizi aydan aya ödeme gibi bir şansa sahip olabilirsiniz.

Bulunulan şehrin bir önemi olmamakla birlikte yapılacak faturalı hatta kredi başvurusu için tüm operatörler geçerliliğe sahiptir. Hali hazırda başta Türk Telekom olmak üzere Turkcell ya da Vodafone operatörlerine ait faturalı hatta sahip kişiler işlemlerini gerçekleştirilebilmektedir. Sadece operatör bayileri tarafından yapılmak ile birlikte değerlendirme sonucunda geri dönüş olmaktadır. Sonrasında ise uygunluğun tespit edilmesiyle işlemler gerçekleştirilmektedir. 

İlginizi Çekebilir  Faturalı Hatlara Kredi Nedir?
faturalı hatta kredi başvurusu
faturalı hatta kredi başvurusu

Faturalı Hattın Kredisi Kime Uygun

Faturalı hat üzerinden alınabilecek kredi işlemleri yeni cihaz alımıyla olmaktadır. Sözleşme yapılarak işlemler başlatılırken sonrasında belirli ödeme planları ile kredi çıkartılır. Bununla birlikte herkes için uygun olduğunu söylemek ise yanlış olacaktır. Faturalı hatlara kredi başvurusu için bazı temel şartlar yer almaktadır. Şu an itibariyle faturasız hatlar için herhangi bir kredinde de bahsedilmemektedir. Faturalı hattın kullanım durumunun 6 aydan fazla olması gerektiği gibi aylık ödenene faturalarda gecikme durumlarının olmaması da önem taşır. Ödeme kabiliyetine sahip olmayan faturalı hat sahipleri için kredi ürünü olmadığı belirtilebilir, işlemlerin onay almayacağı da şimdiden bilinmelidir.

Faturalı hatta kredi başvurusu işlemleri operatör bayileri üzerinden yapılırken sonrasında değerlendirme başlatılmaktadır. Sözleşmelerin oluşturulmasında ise bazı hususlar önem taşımaktadır. Ödeme durumlarına ilişkin cezai yaptırımların neler olacağı bilinmelidir. Ödemelerin düzenli bir şekilde yapılacağının belirtilmesiyle işlemler tamamlanmaktadır. Hiçbir şekilde internet üzerinden işlemlerin yapılma durumu olmadığı gibi dolandırıcılık durumlarına karşı da dikkatli davranılmalıdır. Aksi durumda hatalı işlemler yapılması kaçınılmaz olmaktadır.

Faturalı Hatta Kredi Ödeme Bilgileri

Hiçbir şekilde teminat ya da kefil durumu olmaksızın faturalı hatta kredi başvurusu olumlu sonuçlanmaktadır. Ayrıca ön ödeme durumları da olmamaktadır. İşlemler neticesinde 6 ile 24 ay arasında değişen sürelerde kredi vadeleri tanımlanmaktadır. Bu süre boyunca faturaya kredi için, hattan ek ücret kesintileri doğrudan yapılmaktadır. Turkcell, Vodafone ya da Türk Telekom faturaları üzerinden ek ücret alımları söz konusu olurken aylık bilgilendirme de mesaj yoluyla olmaktadır. 10.000 TL’ye kadar tutarların alımları sağlanırken gerekli bilgilerin tamamı operatör bayilerinden alınabilir, bazı hususlar operatörlere göre de farklılık gösterebilmektedir. Sizlerde faturaya eklenecek ek ücretle yeni bir telefon kullanımına şimdi başlayabilirsiniz.

Gerçekleştirilecek ek cihaz işlemi için, kullanıcı üstüne kayıtlı olan faturalı hattın en az 6 aydır aktif olması istenmektedir. Ayrıca ödeme güçlüğü çeken ya da ödeme imkanı bulunmayanlar için kredi ürünü olmadığı da bilinmelidir. Mutlaka tüm faturaların gecikme durumu olmadan ödenmesi de istenen şartlar arasındadır. Tüm operatörlerin kullanıcıları tarafından işlemler gerçekleştirilebilir, onay alımı sonrasında değerlendirme durumu yapılabilir. Kredi süreçlerinde hattın sahip olduğu puan önem taşımaktadır. Operatörler üzerinden puan durumu öğrenilebileceği gibi doğrudan tüm işlemlerde de yardımcı olacağı unutulmamalıdır.

İlginizi Çekebilir  Faturalı Hatta Nakit Alma Ve Yeni Bir Telefon Almak

Faturalı Hatta Kredi Başvurusu Nereye Yapılır?

Başta Turkcell olmak üzere Vodafone ya da Türk Telekom operatör kullanıcıları içinde geçerli olan bu yöntemle ek cihaz alımları yapılmaktadır. Sonrasında faturaya ek yansıtılan ücretle ödemeler gerçekleştirilmektedir. Herhangi bir aksilik olmaması için ücretlendirme hakkında gerekli bilgiler operatör üzerinden verilmektedir. Bunun dışında ev telefonları içinde geçerliliğini korumaktadır. Operatör bayileri ile yapılacak başvurularda tüm evrak işlemlerini en kısa sürede tamamlamaktadır. Bu sayede aynı gün içinde istenilen kredi alımları gerçekleşir ve yeni model telefon kullanımına sahip olabilirsiniz.

Faturalı hattınıza tanımlı ödeme sistemiyle kredi kullanır gibi para alarak yeni bir cep telefonu alıyorsunuz. Ancak bu işlem için operatörünüzün başvurunuzu kabul etmesi gerekir. Çünkü her operatörün başvuru onay şartları farklıdır. Bu sayede yaptığınız anlaşma gereği telefonunuza tanımlanan ek ödeme kredi öder gibi faturanızın taksitlerini belirli bir güne kadar ödeyebilirsiniz.

Faturalı Hatta Kredi Ne Anlama Geliyor ?

Faturalı hatlara kredi veren operatörler ifadesi aslında doğru değildir. Çünkü faturalı hatta kredi veren operatörler değil, operatörlerin kendi finans kuruluşlarıdır. Telefonu faturanıza ek ödeme tanımlanması yöntemiyle size anlaşma ile satılan telefonu bu işi yapan aracı bayilerden alabilirsiniz. Bayilerde da bu işlemden Operatörlerden prim almaktadır.

Faturalı Hatta Alternatif Nakit Para Bulabileceğiniz Yöntemler

Günümüzde kredi notunun düşük olması gibi nedenlerle binlerce kişi yeni bir cep telefonu almak için kredi başvurusu yapamıyor. Çünkü başvuru yapsalar dahi başvuruları onaylanmıyor. Dolayısıyla eğer bankalardan kredi almanıza engel olan durumlar varsa alternatif yöntemlerden biride budur. Öncelikle kredi kartınızın nakit avans özelliğini kullanarak belirli bir miktar nakit para elde edebilirsiniz. Tabi ki bu durumda iken kredi kartına sahip olmanız gerekmektedir. Çünkü kredi kartı borçları belirli bir süreye kadar ödenmediğinde bloke olabiliyor.

Eğer kredi kartınız yoksa ve işten yeni ayrıldıysanız, iş yerinizin anlaşmalı olduğu bankadan adınıza tanımlı kredi kartını vakit kaybetmeden alabilirsiniz. Hemen hemen maaşınız kadar nakit avans çekme fırsatı yakalayabilirsiniz. Bir diğer yöntem ise kredi kartınızı kullanmanıza gerek kalmadan, telefon faturanıza ek ödeme tanımlamasıyla, herhangi bir operatör firmasından sözleşme karşılığı yeni bir telefon alabilirsiniz.

 

Facebook sayfamızı buradan takip edebilirsiniz.