İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Faturalı Hatta Nakit Alma Ve Yeni Bir Telefon Almak

Faturalı Hatta Nakit alma Ve Yeni Bir Telefon Almak. Kredi çekmek acil ihtiyaçlarda hemen herkesin aklına gelen bir seçenektir. Fakat son yıllarda bankalardan çekilen kredilerin geri ödemelerindeki aksaklıklardan, kredi kartı borçlarından ve başka nedenlerden dolayı birçok kişinin kredi sicil notu bozulmuştur. Bozuk kredi sicil notu ise bankaların kredi vermeye yanaşmaması anlamına gelir ve yapılan kredi başvuruları reddedilir. İşte buna çözüm olarak hemen her şehirde alternatifler geliştirilmiştir. Bunlar arasında en yaygın olanlardan birisi telefon bozdurmaktır.  Fakat gözardı edilmemesi gereken bir konu vardır. O da Banka sicili bozuk olanlara zaten operatörlerinde kredi vermeyecek olmasıdır. Eğer Operatörünüzden kredi ile cep telefonu alabiliyorsanız, bankalardan da kredi çekebileceksinizdir. Bu şartlar altında öncelikle değerlendirmeniz gereken, hangisinde geri ödemenin az olduğu olmalıdır. Bizlerin size tavsiyesi her şart altında kredinin alınabileceği en uygun ve tek yasal merci olan bankalara gitmenizdir.

Bu işlemin ilk aşaması cep telefonuna kredi veren yerlerden yeni bir cep telefonu almaktır.

İkinci olarak aldığınız telefonun kutusunu hiç açmadan telefon bozan yerlere gitmektir. Üçüncü olarak da telefonu gösterip bozdurmak istediğiniz söyleyerek peşin olarak satışı gerçekleştirmektedir. Bu sayede elinize toplu para geçer ve acil ihtiyaçlarınızı kolaylıkla halledebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  Ziraat bank Başak Kart Anlaşmalı Akaryakıt İstasyonları

Operatör Şirketlerinden Cep Telefonuna Kredi

Cep telefonu bozdurma işleminde alıcılar farklı fiyatlar verebilir. Bu yüzden birkaç yerden fiyat alıp ondan sonra satış yapmak daha mantıklıdır. Piyasa koşullarının biraz altında satın alacaklardır; fakat siz acil ihtiyacınız karşılayacak toplu parayı elde etmiş olacaksınız. Ödemelerinizi de aylık taksitler halinde yapacağınız için bütçenizi zorlamamış olacaksınız. Aldığınız cep telefonunu bulunduğunuz bölgedeki telefoncular aracılığıyla bozdurabilirsiniz. Telefonu ilk alacağınız yerler ise cep telefonuna kredi imkanı veren yerler olacaktır. Bunlar operatör şirketleri olabilir. Vodafone, Turkcell ve Türk Telekom operatörlerinin tamamı kredili cep telefonu satışı yapmaktadır. Bunun için bir faturalı hat sahibi olmanız yeterlidir. Akabinde taksitlerinizi aylık faturanıza ek olarak yansıtılacak ve ödemelerinizi tek faturayla yapabileceksiniz.

Cep Telefonuna Kredi Veren Teknoloji Mağazaları

Faturalı Hatta Nakit alma ile Yeni bir telefonu;  teknoloji mağazaları ve alışveriş mağazaları verir. Bunların çeşitli bankalarla anlaşması olur ve taksitle cep telefonu almak isteyenler adına ödeme anlaşmalı banka tarafından yapılır. Alıcı da ödemelerini taksitler halinde banka kanallarına yapar. Teknosa, Vatan Bilgisayar, Mediamarkt, Hepsiburada, Evkur gibi pek çok teknoloji mağazası cep telefonuna kredi imkânı vermektedir. Dilerseniz buralardan taksitle telefon alıp hemen ardından başka bir yerde bozdurup toplu nakit elde edebilirsiniz. Yasal mevzuat gereği cep telefonuna kredi veren bütün yerler 12 aya kadar taksit yapabilmektedirler.

Bu Yazımızda İlginizi Çekebilir

Cep Telefonuna Kredi İmkanı Nedir?

Facebook sayfamızı buradan takip edebilirsiniz.