Faturaya Kredi İmkanından Kimler Faydalanabilir ?

Faturaya Kredi İmkanından Kimler Faydalanabilir

Faturaya Kredi İmkanından Kimler Faydalanabilir ? Bankalar nakit para almak için kredi çekmek isteyen kişi ya da kurumlardan birçok ekstra bilgi ve doküman istemekte tabiri caizse kredi vermemek için ekstra çaba sarf etmektedir. Bu sebep ile kişilerin kredi almaları gerçekten oldukça zor bir sürece dönüşebilmektedir. Büyük bir zaman gerekli evrakların tamamlanması ile ve yine büyük bir zaman ise evrakların incelenmesi ile geçmektedir. Tüm bunların sonunda banka onay verir ise kredi bireye çıkmakta ve birey bu parayı kullanabilmektedir.

GSM operatörleri ise telefon satın almak isteyen bireylerin acil nakit ihtiyacının ivedilik ile karşılanabilmesi için yazımızı hazırladık. Yeni telefon almak isteyenlere oldukça uygun bir teklif olan Cep telefonuna kredi fırsatını anlatıyoruz. Bu fırsat kapsamında bireyler müşterisi oldukları operatörün bayiliklerine giderek ihtiyaç duydukları nakit para miktarını temin edebilir ve yeni telefonlarını satın alabilir.

Operatörler tarafından da bu ayrıcalığın tanınması için birtakım şartlar konulmaktadır. Bu şartların başında kişinin faturalı bir hatta sahip olması gerekmektedir. En az 6 aylık faturalı cep telefonu hattına sahip olan bireyler bu avantajlardan faydalanabilmektedir. Cep telefonu hattı faturalı olmayan bireyler ise en az 2 senelik internet abonelikleri üzerinden bu avantajlardan faydalanabilmektedir. Bu durumda ek ödemeler fatura üzerine yansıtılacaktır. Son olarak ise en az iki senedir aktif olarak kullanılan sabit ev ya da iş telefonu kullananlar bu avantajlı uygulamadan faydalanabilecektir.

Faturaya Kredi İmkanından Kimler Faydalanabilir ?  Maksimum Vade Süresi

Cep telefonuna kredi uygulaması satın alacağınız cep telefonu ücretince size operatör tarafından bir miktar nakit para verilmesine dayanan bir sistemdir. Verilecek nakit para satın alacağınız cep telefonun fiyatına göre belirlenmektedir. Ödemeyi gerçekleştirebileceğiniz toplam vade ise 1 Eylül 2018 tarihinde değiştirilen hüküm ile 24 aydan 12 aya kadar düşürülmüştür.

Cep Telefonu Almanın En Kolay Yolu Cep Telefonuna Kredi

Cep telefonuna kredi avantajı günümüzde cep telefonu satın almanın en kolay yollarından bir tanesidir. Eğer yeterli miktarda nakit paranız bulunmuyor ise bu kolaylık sayesinde hiçbir ekstra faiz bedeli ödemenize gerek kalmadan yeni bir telefon sahibi olabilirsiniz.