İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Faturaya Kredi İmkanı İzmir

Faturaya kredi istenmesi hallerinde gerekli olan şartların yerine getirilmesiyle faturaya kredi imkanı İzmir ve tüm şehirlerde ikamet eden faturalı hat müşterilerine sunulmaktadır. Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone firmaları için geçerlilik var olurken ev telefonları içinde olabilmektedir. Faturasız hatlarda kredi imkanı ise yoktur. Belirli aşamaların yerine getirilmesiyle yapılan başvuru, operatör tarafından değerlendirilmeye alınır. Talep edilen telefon hattı üzerine kredi alımlarında operatör tarafından yapılacak değerlendirmeler sonucunda yeni telefona sahip olmanız mümkün olacaktır. İşlemlerden yararlanmak isteyenler için tek başvuru operatör bayileri üzerinden olmaktadır.

cep telefonuna kredi

Faturaya Kredi İmkanı ve Olanakları

Farklı limitlere sahip olan faturaya kredi imkanı İzmir kullanımlarında herhangi bir kefil şartı yoktur. Teminat gösterimine gerek olmazken ön ödeme durumu olmadan da krediler alınabilir, yeni cihazların kullanımı için gerekli olan şartların oluşturulmasıyla işlemler yapılmaktadır. Faturaya kredi olanaklarından yararlanılması için ise kişinin en az 6 aydır faturalı hatta sahip olması gerekir. Bunun sonrasında aylık faturaların günü gününe ödenmiş olması da istenir. Herhangi bir gecikme ya da birikme durumlarında faturaya kredi imkanından yararlanılmasına izin verilmemektedir. Belirli bir ödeme sorunu olması durumlarında kesinlikle kredi kullanımı olmamaktadır.

İlginizi Çekebilir  Faturaya Kredi

Faturaya Kredi Güvenilir Mi?

Yasal olarak var olan ve hizmetlerini belirli bir kalite standardında yapan operatör firmalar üzerinden işlemlerin gerçekleşmesinden dolayı güvenilir olduğu söylenebilir. Herhangi bir aksilik durumu olmazken sözleşme yapılarak yeni cihaz alımları sağlanır, ücretler ise faturaya eklenir. Herhangi bir dolandırıcılık durumları ile karşılaşılmaması adına tüm işlemler için sadece operatör bayileri üzerinden yapılmalıdır. Faturalı hat üzerinden kredi işlemleri için kişi bilgilerine göre krediler belirlenmektedir.

Faturaya Kredi Başvurusu

Belirtilen şartların sağlanmasının yanı sıra, tüm aşamaların yerine getirilmesiyle faturaya kredi imkanı İzmir için başvurular alınmaktadır. Kısa süre diliminde değerlendirme yapılarak sonuçlar iletilmektedir. Kabul edilmesi durumunda faturaya ek yansıtılan ücret neticesinde yeni telefon alımı yapılmaktadır. Bunun dışında ön ödeme durumu olmazken çoğunlukla 6 ile 24 ay vade seçenekleri de verilmektedir. Ortalama 6.000 TL olarak belirtilse de 10.000 TL’ye kadar kullanımları ihtimal dahilindedir. Bununla birlikte ödemelerde aksilik olmaması için aylık mesaj gönderimi de yapılmaktadır.

Bu Yazımızda İlginizi Çekebilir

Kredi Çekemiyorum Sorunları

Facebook sayfamızı buradan takip edebilirsiniz.