İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Garanti Bankası Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Garanti Bankası, yani şu anki resmi adıyla Garanti BBVA, 1946’da Ankara’da kurulmuş ve Türkiye’nin en büyük ikinci özel bankası durumundadır. Garanti Bankası’nı, ünlüler ile çalıştığı eğlenceli reklamları, Bonus kafa esprileri ile zihnimize kazıdık. Daha çok müşteri memnuniyeti ve kolay ulaşılabilirliği ile ön plana çıkmaya çalışan bu bankada, müşteri hizmetlerine direkt olarak bağlanmak için bir kaç ufak tekniğe ihtiyaç duyabilirsiniz.

Alo Garanti Nedir?

Alo Garanti, Garanti Bankası’nın müşterilerine sunmuş olduğu, kolay ulaşılabilirlik formuna dayanan bir iletişim yöntemidir. Alo Garanti’yi kullanarak 7 gün 24 saat neredeyse tüm işlemlerinizi telefondan görüşerek halledebilirsiniz. Adeta kişisel bir asistan gibi çalışan bu sistem ile gece geç saatlerde bile akınıza takılan soruları Alo Garanti’yi arayarak sorabilirsiniz. Alo Garanti 7 gün 24 saat ulaşabileceğiniz bir Garanti Bankası müşteri hizmetleri sistemidir.

Alo Garanti Şifresi Nasıl Alınır?

Alo Garanti sistemini kullanmak isteyen Garanti Bankası müşterisi, öncelikle istek formu, kimlik fotokopisi ve bankacılık hizmetlerini alacağına dair sözleşmeyi imzaladıktan sonra Garanti Bankası şubesine teslim etmelidir. Ardından Alo Garanti’yi arayarak, kredi kartı ve cep telefonu bilgilerinin tanımlanmasının ardından, Alo Garanti şifresini edinebilir. Alo Garanti hizmeti, bant sistemi sayesinde, müşteri hizmetlerine bağlanmadan dahi pek çok işinizi yapabilmenize olanak veriyor. Böylece Müşteri hizmetleri için uzun uzun sıra beklemenize de gerek kalmıyor.

İlginizi Çekebilir  Forex Şirket Ücretleri Neye Göre Değişir?

Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri

7 gün 24 saat hizmet veren, aklınıza takılabilecek bankanız ile ilgili tüm sorularınızı yanıtlayan ve gece geç saatlerde bile olsa, bir sorunla karşılaştığınızda yardımınıza koşan Garanti Bankası müşteri hizmetleri, karşınızda bir muhatap olmasının size vereceği rahatlık ile birçok işleminiz konusunda size hızlı ve anlaşılır çözümler sunuyor.

Garanti Bankası Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Garanti Bankası müşteri hizmetleriyle görüşmeniz için 444 0 333 ya da 0850 222 0 333 no’lu telefonları aramanız yeterlidir. Bu numaraları aradığınızda sizi istediğiniz konuda yönlendirecek bir bant sistemi karşılıyor. Böylece uzunca bir süre boyunca “3’e basın 7’ye basın 8’e basın” diyen sonra da ana sayfaya atan bant sistemleriyle kıyaslandığında gerçekten muhteşem bir kullanıcı deneyimi sunuyor.

Garanti Bankası Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Garanti Bankası müşteri hizmetlerine bağlanmak her ne kadar çok zor olmasa da bazı zamanlarda menüdeki seçenekler arasında kaybolabiliyor ve bir an önce müşteri hizmetleri ile görüşmek istiyorsunuz. Bu tür durumlarda ise çok basit bir teknik ile menüler ile uğramadan direkt olarak müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz. Bu teknik şu şekilde;

  1. İlk olarak 444 0 333 ya da 0850 222 0 333 numaralı Garanti Bankası Müşteri Hizmetlerini arayın.
  2. Aradığınızda sizi ilk olarak sesli komut sistemi karşılayacaktır, girişinizi yaptıktan sonra aşağıdaki adımı uygulamalısınız.
  3. Sırasıyla (1), (3), (5) rakamlarını tuşlayınız.
İlginizi Çekebilir  Kredi Başvurusu İptali İçin Yapılması Gerekenler

Bu şekilde direkt olarak müşteri temsilcisine bağlanacaksınız.

Garanti Bankası Sesle Yönlendirme Hizmeti

Alo Garanti ile sizi şaşırtacak en büyük özelliklerden biri de, tuşları kullanmanıza gerek kalmadan direkt olarak konuşarak telesekreteri istediğiniz şekilde yönlendirebilirsiniz. Sesli Yönlendirme Hizmeti adı verilen bu sistem ile telesekreter size soru sorduktan sonra cevabınızı dinler ve sesinizin analizini yaparak sizi doğru bölüme yönlendirir.

Sesli yönlendirme sistemini kullanarak müşteri hizmetlerine bağlanmaksa çok daha kolay. Direkt olarak müşteri hizmetlerine bağlanabileceğiniz teknik şu şekilde ilerliyor;

  1. İlk olarak Alo Garanti’yi arayın.
  2. Telesekreteri dinledikten sonra, “Kart İşlemleri” deyin.
  3. Telesekreter size seçenekleri tek tek sayacaktır. Telesekreter saymayı bitirdikten sonra “Bunların dışında” deyin.

Çok hızlı bir şekilde Garanti Bankası müşteri hizmetlerine yönlendirileceksiniz.

Facebook sayfamızı buradan takip edebilirsiniz.