İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Garanti Bankasından Nasıl Kredi Hesabı Açılır?

Bankalardan Nasıl Kredi Hesabı Açılır? Bankalar üzerinden açılabilecek hesap türlerinden bir tanesi olan kredi hesabı, kullanıcısının pek çok işlemi aynı anda yapmasına olanak tanıyor. Fatura ödeme, para transferi yapma, EFT ve havale gibi işlemlerin yapılabildiği kredi hesabını Garanti Bankası üzerinden açmak isteyen bir kişi için pek çok farklı yöntem bulunuyor. Türkiye’nin en çok tercih edilen bankalarından biri olarak Garanti Bankası, kredi hesabı hizmetini müşterilerine sunuyor.

Garanti Bankası Kredi Hesabını Şubeden Açma

Türkiye’nin her şehrinde en az bir tane olmak kaydı ile şubesi bulunan Garanti Bankası, bireysel müşteri temsilcisi ile beraber kredi hesabı açma hizmetini sunuyor. En yakın Garanti Bankası şubesine gidilerek sıra numarası alınması ve bireysel müşteri temsilcisine kredi hesabı açılmak istendiğinin söylenmesi durumunda işlemler başlıyor. Bu esnada hesabı açacak olan kişinin nüfuz cüzdanı, ehliyeti ya da pasaportunun yanında olması gerekiyor.

Bu Yazımızda Okumalısınız
Garanti Bankası Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Garanti Bankası Kredi Hesabını İnternetten Açma

İnternet bankacılığının yaygın olduğu dönemlerden biri olarak kredi hesabı açmak için bankanın resmi web sitesi tercih edilebiliyor. Mevcut bir Garanti Bankası hesabı olan kullanıcı için bireysel alandan giriş yapıldığı takdirde “Başvurular” kısmından kredi hesabı seçilerek başvuru yapılabiliyor. Garanti Bankası resmi web sitesi hızlı kullanım menüsü ile kısa sürede kredi hesabı açabilmek mümkün oluyor. Daha sonrasında hesabın onaylatılması ve gerekli imzaların atılması için müşterinin en yakın şubeye gitmesi gerekiyor.

İlginizi Çekebilir  Vodafone Kredi Nedir?

Garanti Bankasından Nasıl Kredi Hesabı Açılır?

Garanti Bankası üzerinden kredi hesabı açmak isteyen bir kişi için tercih edilebilecek bir diğer yöntem müşteri hizmetlerini aramak. 444 0 333 numaralı telefon aranarak Garanti Bankası müşteri hizmetlerinde çalışan kişiye kredi hesabının açılması konusunda gerekli talimatın verilmesi durumunda hesap açım işlemleri başlatılıyor. Sizi arayan kişilere itibar etmemeli ve başvurunuzu mutlaka kendiniz yapmalısınız. Gerekli bilgilerin müşteri temsilcisine verilmesi ile beraber hesabın açılması sağlanıyor. Garanti Bankası’nın en yakın şubesine gidilerek hesabın onaylatılması için gerekli işlemler yapıldıktan sonra kredi hesabı kullanılabilir hale geliyor. Birçok yatırım ve kullanım hesabı ile hizmet veren banka, kredi hesabı üzerinden de birçok avantaj sunuyor.

Bu Yazımızda İlginizi Çekebilir

Telefon Kredi Başvuruları için Kalıcı Destek

Facebook sayfamızı buradan takip edebilirsiniz.