İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

İş Bankası Kredi Kartı

İş Bankası Türkiye’nin en köklü bankalarından bir tanesi olarak kurulmuş olan ve yarı özel bir şekilde hizmet veren destek kurumlarından bir tanesidir. İş Bankası üzerinden kredi kartı çıkarttırmak isteyen kişiler için bankanın kullanmakta olduğu ve müşterilerine özel olarak hazırladığı pek çok kart seçeneği bulunmaktadır. Bu kredi kartlarının alımı için gerekli olan tek şey kredi kartı başvurusunda bulunmak. Ve bankanın gerçekleştireceği araştırmalar sonucunda her hangi bir sorun çıkmaması halinde kredi kartını en yakın İş Bankası şubesinden almak yeterli olacaktır. İş Bankası üzerinden alınmış olan kredi kartları pek çok avantajı da beraberinde getirmektedir.

İş Bankası Maximum Kart

İş Bankası tarafından verilmekte olan Maximum kart Visa ya da Mastercard logosu geçen gerek yurtiçinde gerekse de yurtdışındaki her alanda kullanılabilmektedir. İş Bankası kredi kartı başvurusunda bulunduktan sonra Maximum kartı kullanabilmek için verilmiş olan banka şifresinin ATM üzerinden değiştirilmesi gerekir. Maximum kart ile yapılacak olan alışverişlerde MaxiPuan kazanılarak üye işyerlerinde bedava alışveriş yapılabilir. Kredi kartı seçeneklerinden bir tanesi olan bu kart TL/USD, TL/EURO veya TL/USD/EURO hesap özeti şeklinde müşteriye sunulabilmektedir. Maximum kart ile nakit avans çekebilmek mümkün olurken aynı zamanda taksitli avans ile 12 aya varan vade fırsatları ile birlikte karttan çekim yapılabilir.

İş Bankası İş’te Üniversiteli Kart

18 yaşını doldurmuş olan her T.C. vatandaşının çıkarabileceği bu kredi kartı seçeneği üniversiteli gençlerin aylık geçim kaynağını oluşturabilmek amacı ile hazırlanmıştır. İş Bankası kredi kartı seçenekleri içerisinde bulunan bu kart seçeneği sadece Visa geçerli olan alanlarda kullanılabilmektedir. Lisans üstü eğitimlerini devam ettiren kişilere de verilmekte olan Kredi kartı ile Maximum kart sahiplerinin kullandığı bütün avantajlara sahip olabilmek mümkün olur. Yapılan alışverişler sonucunda MaxiPuan kazanımı yapılarak üye olan işyerlerinde bedava harcama yapılabilmektedir. Öğrencilerin sevdikleri markalarda indirimli alışveriş yapmalarına olanak tanıyan bu kredi kartı sayesinde aylık geçim kaynağı da sağlanmış olur. İş’te Üniversiteli kredi kartı ile avantajlar yakalanır.

İlginizi Çekebilir  Bankanız Provizyon Vermedi Hatası Ne Demek?

İş Bankası MaxiMiles Kart

Sürekli uçakla seyahat eden kişiler için avantajlar dünyasının kapısını açan Maximiles kredi kartı uçuşların müşteri tarafından belirlenebileceği bir çok kampanya sunmaktadır. İş Bankası kredi kartı olanakları dahilinde müşterisine kazandıran kredi kartlarından bir tanesi olarak bu kart. Yolcu ve bölge kotalarına takılmadan, uçak biletinin fiyatı kadar mil ile ödeme kolaylığı sağlar. Maximiles kart ile yapılan her alışverişten MaxiMil kazanılır ve kazanılmış olan MaxiMiller yurtiçindeki uçuşlarda birebir değer ile, yurtdışındaki uçuşlarda ise 1.5 katı ya da 2 katı değer ile kullanılabilmektedir. İş Bankası kredi kartı seçenekleri doğrultusunda uçak ile sürekli seyahat halinde olan kişilere bu kart büyük avantaj sağlar.

İş Bankası Maximum Aidatsız Kart

İş Bankası tarafından sunulan Maximum kartlar içerisinde başka bir hizmet alanı ile sunulan aidatsız kart sayesinde yıllık kart ücreti ödenmemektedir. Kredi kartı seçeneklerinde bulunan ve başka bir alanda hizmet veren bu kredi kartının özellikleri Maximum kart ile çoğu alanda uyuşmaktadır. Yapılan alışverişlerde MaxiPuan kazanma durumu bu kart için de geçerli olmakla birlikte anlık harcama yapılabilmektedir. İş Bankası kredi kartı alternatifleri arasında bulunan aidatsız kart ile beraber bankamatik kart özelliği sayesinde vadesiz hesaplara da ulaşım sağlanabilir. Nakit ihtiyaç anında nakit avans çekilerek 12 aylık vadeye bölünebilmektedir.

İş Bankası Kredi Kartı

İş Bankası Şirket Kredi Kartı

Banka tarafından şirket sahiplerine verilen bu kredi kartı verilmeden önce müşteri numarasının altına departman tanımı yapılmaktadır. Kredi kartı imkanları içerisinde bulunan bu kart seçeneği için şirket yetkilisi olmak ve isimlerin uyuşması durumu söz konusu olduğundan kredi kartının çıkarılabilmesi adına şirketteki kimlik bilgileri banka tarafından istenmektedir. Nakit çekimlerde ve alışveriş işlemlerinde kullanılabilecek olan azami limiti gösterme özelliğine sahip olan İş Bankası kredi kartı dır. Limitin aşılması halinde aşım faizi almaktadır. Aynı departman içerisinde aynı krediye bağlı olması kaydı gereklidir. Birden fazla kredi kartı hizmeti banka tarafından verilmektedir. Ticari kredi kartı olan bu kartın faiz, geri ödeme, hesap özeti, puan vb. kriterleri departmana göre belirlenir.

İlginizi Çekebilir  Yapı Kredi Başvurusu

İş Bankası Maximum Gold Kart

İş Bankası’nın Maximum kredi kartları içerisinde geçerli olan ve farklı bir hizmet ile sunduğu Gold kart Mastercard özelliklidir. Alışverişlerde kazanılan Maxipuanların harcanabilmesi için Türkiye genelinde 200 bin adet üye iş yeri ile anlaşması olan İş Bankası kredi kartı 1 Maxipuan’ı 1 TL üzerinden hesaplamaktadır. Maximum Gold kart ile birlikte ödenecek olan yıllık 88 TL değerindeki ücret kartın çıkartılması halinde müşteri tarafından kabul edilmiş sayılmaktadır. Kredi kartı seçeneklerinden bir tanesi olan bu kartın nakit avans faizi %1.84, alışveriş faizi %1.84 ve gecikme faizi %2.34 oranlar şeklinde hesaplanmıştır.

İş Bankası Maximum Platinum Kart

Banka tarafından müşterilere sunulan bir diğer Maximum kart seçenekleri arasında Platinum kart yer almaktadır. İş Bankası kredi kartı seçeneklerinde yer alan bu kartta hem Visa hem de Mastercard alternatifleri bulunur ve dünyanın her yerinde bu logolar kullanılabilmektedir. Maximum Platinum kart üzerinden yapılacak olan alışverişlerde 1 Maxipuan 1 TL olmak kaydı ile biriktirilmiş olan puanların Türkiye genelinde totalde 200 bin üye iş yerinde harcaması yapılabilir. 6.460 adet ATM üzerinden işlem yapılabilecek olan Kredi kartı yıllık 100 TL değerinde ücret almaktadır. Kartın faiz oranlarına bakıldığında ise alışveriş faizinin %1.84, gecikme faizinin %2.34 ve nakit avans faizinin %1.84 olduğu görülmektedir.

İlginizi Çekebilir  Kredi Kartı Limit Arttırma Nasıl Yapılır?

İş Bankası Maximiles Select Kart

İş Bankası tarafından verilen Maximiles kartın alternatif kampanyalar ile birlikte sunduğu kart pek çok kampanyayı beraberinde getirmektediri. İş Banka kredi kartı olanakları içerisinde bulunan bu kart müşterisine son moda alışverişlerinizde ilave 2 taksit kampanyası, markafoni.com sitesinde geçerli peşin fiyatına 3 taksit ayrıcalığı ve maximum kart ile Türk Hava Yolları firmasında geçerli 2 ve 6 aylık arasında taksit imkanları sunmaktadır. Kredi kartı seçeneğinin alınabilmesi için SMS yolu ile ya da banka şubesi ziyaret edilerek başvuru yapılabilir. Maximiles Select kartın yıllık ücreti ise 100 TL değerindedir.

İş Bankası Kredi Kartı

İş Bankası üzerinden alım yapılabilecek olan kredi kartı seçeneklerinin birbirinden farklı alanlarda alternatif kampanyalar ile sunulduğu görülmektedir. İş Bankası kredi kartı hizmetleri doğrultusunda müşteriye sunulmuş olan seçeneklerden her hangi birinin başvurusu için internet sitesi, SMS yolu ile başvuru yapma ya da en yakın banka şubesine gidilerek bizzat başvuru yapma olanakları tercih edilebilir. Kredi kartı başvurusunda müşteriden istenen belge ve bilgilerin eksiksiz bir şekilde bankaya teslim edilmesi sonucunda bireyin evrak araştırmalarının genel merkez tarafından yapılması adına işlem başlatılır. Genel merkezden onay çıktığı takdirde bireye iletişim bilgileri dahilinde haber verilerek kredi kartını en yakın şubeden alması için çağrı yapılır. İş Bankası’nın sunduğu kredi kartları bünyesinde pek çok avantaj elde edilir.

Facebook sayfamızı buradan takip edebilirsiniz.