İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Lord Fx Nasıldır? Lisansı Var mıdır?

Son zamanlarda adından oldukça bahsettiren lord fx nasıldır? lisansı var mıdır? Bu konu hakkında açıklama getirelim. Lord Fx firması kendisinden sık bir şekilde bahsettirerek dünyada duyulmaya başlandı. Sosyal medyada takipçi olarak yüksek pek çok trader bu firmayı paylaşıyorlar. Böylece yurtdışı forex hesabı açmayı planlayan tüm yatırımcılar Lord Fx konusunu merak ediyor.

Lord Fx’de Hesap Açmak

Hesap açmak gayet basit işlemden oluşuyor. Site Türkçe yayında olduğu için direkt olarak gerçek hesap açma kısmına tıklandığı zaman hesap açılışı adına gerekecek olan bilgilerin doldurulması gerektiği sayfaya yönlendirileceksiniz.

Bu kısımda Ad, soyad, adres bilgileri ve bazı detayları doldurduktan sonra kaydınız oluşturulacaktır. Ardından panelinizde var olan kısımdan kimlik fotokopiniz ve son 3 ay içerisine ait olan bir fatura görseli yükledikten sonra hesabınız aktif duruma gelecek.

Lord Fx Nasıldır?

Siteye giriş yaptığınızda firmanın lisanslarına kolay şekilde ulaşabilmeniz gayet güzel bir durum. Çünkü birçok firma lisanslı olduğunu belirtiyor fakat lisans numarası istediğinizde pek umursamıyorlar. Bu durumu aşmak adına lisans görseli de eklenmiş. Bu gayet iyi bir uygulama olmuş. Bu siteyi gayet güvenilir yapıyor.

İlginizi Çekebilir  Faturaya Kredi İmkanı İzmir

Lord Fx Lisansı mıdır?

Lord Fx lisanslı olarak hizmet sunmaktadır. Site içerisinde de zaten lisans belgeleri yayınlanmış biçimde. Bu çok iyi bir detay olmuş. Böylece firmanın lisansı var mı veya yok mu ayrıca sahte bilgiler mi gösteriliyor test etme şansını bulabiliyorsunuz.

Lord Fx Nerededir?

Bu firmanın merkezi Londra şehrinde bulunuyor. Ama bu firma birçok farklı ülkede temsilcilikleri bulunan bir kurum. Londra’da 2 ofis ile hizmet veren firmanın ayrıca;

  • Almanya
  • Fransa
  • Singapur
  • İsviçre

Gibi ülkelerde ofisleri bulunuyor. Şuan Türkiye’de ofisleri mevcut değil. Bu firma daha çok eski kurum olmamasına rağmen çok ciddi yatırımlarla farklı ülkelerde açmış oldukları ofisler ile o ülkelerin tüm katılımcılarına kaliteli şekilde hizmet vermeye çalışan bir firma. Bu firmanın Türkiye’de ofis açabilmesi adına SPK lisansının olması şarttır. Ancak Lord Fx SPK lisansı bulundurmuyor. Fakat bu durumu karşı yine de Türk yatırımcılara hizmet vermeyi ihmal etmemiş.