İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Telefon Kredi Başvuruları için Kalıcı Destek

Son dönemlerde adı sıkça duyulan ” Telefon Kredi Başvuruları ” konusu hakkında pek bilgi sahibi olunmayan Turkcell kredi gibi destekler, insanlara sağlanmaktadır. Ancak bahsedilen Turkcell kredi desteği için başvuruların nereye yapılacağı pek fazla bilinmemektedir. Bu durumda kalıcı olarak destek hizmetine yer veren firmamız, bahsedilen kredilerin nasıl alınacağını bilmenize yardımcı olmaktadır.

Kesintisiz olarak danışmanlık hizmetlerinin yer almış olduğu firmamızda, Turkcell kredi için maddi bütçenize en uygun limitler araştırılmaktadır. Yalnızca iletişim kurmanız durumunda, gerekli olan belgelerin teminini de sağlayan kadromuz, başvurular sonrasında da hizmet sağlamaktadır. Yapılan kredi başvurusu sonrasında ödeme şartları ve takip işlemleri, borçların artmaması adına gerçekleştirilmektedir.

 Vodafone Kredisi için Kaynak Araştırma Hizmeti

 Yeni telefon almak ve iş hayatında, interneti istediği bölgelerden kullanmak isteyenler, aynı zamanda kredi desteği istemektedir. Bu durumda gidilecek tek güvenli adresin banka olduğu düşünülmektedir. Ancak özel GSM şirketi tarafınca sağlanan Vodafone kredi destekleri, faizsiz olarak geri ödeme kolaylıkları ile sunuluyor.

Özellikle acil olarak telefon almak isteyen Vodafone aboneleri, kefil olmaksızın sunulan Vodafone kredi desteğinden yararlanabilmektedir. Ancak bazı kurallar içinde sunulan Vodafone kredi destekleri, insanların kafalarında soru işareti olmasına neden oluyor. Bahsedilen tüm kredi seçenekleri için uzman kadro ile birlikte çözüm üreten kadromuz, kredilerin nereden alınabileceği konusunda araştırma yapmaktadır.

İlginizi Çekebilir  Finansbank Kredi Başvurusu Sorgulama

Vodafone ya da Turkcell şirketleri tarafından sunulan kredilerin dışında, Faturalı Hat Üzerine Kredi destekleri içinde firmamızı tercih edebilir ve en doğru ağızdan başvuru öncesi ve sonrası atılması gereken adımları öğrenebilirsiniz.

Türk Telekom Kredi için Telefon Kredi Başvuruları

En az 6 ay faturalı Türk Telekom hattına sahip olan kullanıcılar için sunulan türk telekom kredi destekleri, farklı miktarlarda verilmektedir. En faz 5.000 TL’ye kadar sunulan türk telekom kredi miktarları, aynı zamanda kişilerin aylık gelirine uygun olarak seçilmesi gerekmektedir. Bu durumda hem bütçe araştırması hem de kişiye özel en uygun kredi miktarı için kalıcı çözümler firmamızca sunulmaktadır.

Yapılacak olan kredi başvuruları için en doğru kurumları sizlere sunan danışmanlarımız, aynı zamanda başvuru sonrasında dosyaların takibini de bizzat yapmaktadır. Daha çok 12 ay vadeler ile verilen faturalı hat kredileri, aynı zamanda faizsiz olarak geri ödenmektedir.

Tüm bunların dışında hiçbir kefil olmasına gerek kalmayan krediler için, telefon faturalarına yansıtılarak ödemelerin yapılması mümkün hale gelmektedir. Faturalı hat desteklerinin yanı sıra esnaf, konut, taşıt ve ihtiyaç kredileri içinde en düşük faiz veren bankaların listesi, uzman kadromuz tarafınca özel olarak verilmektedir.

Bu Yazımızda İlginizi Çekebilir

Acil Kredi İçin Faturalı Hat Süreçleri

Facebook sayfamızı buradan takip edebilirsiniz.