İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Türk Telekom Kredi Nasıl Alınır?

Türk Telekom Kredi ile birlikte sizler de kolayca sadece faturanıza ek olarak bir akıllı cep telefonu sahibi olabilirsiniz. GSM şirketinin sunmuş olduğu bu büyük avantaj eşliğinde tamamen yasal yollardan kredi almanız mümkündür. Türk Telekom’un sunduğu bu büyük avantaj eşliğinde dilediğiniz model ve birçok özelliklerdeki akıllı cep telefonunu hemen temin edebilir, kullanıma başlayabilirsiniz. Detaylı bilgiler için ve kolay kredi imkanlarından faydalanmak adına hemen en yakın Türk Telekom bayisi ile iletişime geçebilirsiniz.

cep telefonuna kredi

Faturaya Ek Olarak Kolay Kredi İmkanı

Birçok GSM şirketinin de başlattığı faturaya ek olarak kredi imkanından sizler de faydalanabilirsiniz. Türk Telekom’un da dahil olduğu bu avantajlı kredi imkanları ile hayallerinizdeki cep telefonunu almanız artık çok kolay! Kullanmakta olduğunuz operatörünüzün faturasına sadece ek olarak aydan aya ödeyeceğiniz kolay kredi ile birlikte sizler de yeni bir telefona sahip olabilirsiniz. Yasal yürürlülükte olan bu işlemler hakkında daha detaylı bilgiler için hemen bir GSM şirketinin bayisi ile iletişime geçebilirisiniz.

Yasal Olarak Kolay Kredi

Türk Telekom Kredi avantajı ile en yasal yollardan faturaya ek olarak bir telefon sahibi olabilirsiniz. Gideceğiniz operatör GSM şirketi bayisinde yer alan satış sorumlusu sizlerin aydan aya fatura ödeme düzeninizi inceleyecektir. İncelemeler sonucunda fatura ödeme düzeninize göre bir not belirleyecek ve bu not eşliğinde sizlere aylık bazında bir ödeme planı oluşturacaktır.

Alınan Kredinin Geri Ödemesi

Kredinin geri ödeme planlamalarının hazırlanması ile tarafınıza sunulmasının ardından, sizler de faturanıza ek olarak yansıyacak tutarı aydan aya ödeme imkanına sahip olacaksınız. Türk Telekom’un da dahil olduğu bu avantajlı kampanyalar kapsamında sizler de en yasal ve hızlı yollardan bir telefon sahibi olabilirsiniz.

Türk Telekom faturalı hatta kredi
Türk Telekom faturalı hatta kredi

Faturalı Hattınıza Kredi ile İstediğiniz Telefonu Alabilirsiniz

Türk Telekom Faturalı Hatta Kredi kampanyaları kapsamında dilediğiniz ebat, boy, model ve özelliklere sahip bir akıllı cep telefonu sahibi olmanız mümkündür. Bu avantajlı kampanyalar eşliğinde yalnızca faturanıza ek olarak belirlenecek bir tutar karşılığında yeni telefonunuzu elde edebilirsiniz. GSM operatör şirketinizin sizlere sunduğu avantaj ve kampanyalar arasından seçeceğiniz telefonu hemen satış sorumlusuna danışarak elde edebilirsiniz. Satış sorumlusu eşliğinde planlayacağınız ödeme seçenekleri ile de kolayca aydan aya bu krediyi ödemeniz mümkündür.

Cep telefonu ya da sabit hatlarda geçerliliğe sahip olan faturalı hatta kredi işleyişinde Türk Telekom faturalı hatta kredi kullanımları sağlanmaktadır. Tüm kullanıcılar için işlemler geçerli olmakla birlikte öncelikli olarak operatör bayisi üzerinden hattın puan sorgulaması yapılmaktadır. Ardından puana göre ek yeni telefon alımları gerçekleştirilirken birtakım evrakların talep edilmesi de söz konusudur.

İlginizi Çekebilir  Kredi Danışmanlık Firmaları Sayesinde Kredi Alabilir miyiz?

Türk Telekom Faturalı Hatta Kredi İmkanı

Çok daha hızlı bir şekilde kredi temini imkanı veren operatör firmaları tüm süreçleri takip eder ve sizlere yardımcı olmaktadır. Sizlerde operatörler ile bağlantıya geçerek hat puan bilgilerinizi öğrenip, süreçler hakkında detaylı bilgi alabilir, işlemlerinizin hemen başlamasını mümkün hale getirebilirsiniz. Türk Telekom kullanıcılarındansanız hemen işlemlere başlamak için bağlantıya geçebilirsiniz.

Fatura Üzerinden Ek Cihaz Alımı

Türk Telekom faturalı hatta kredi süreçlerinde kişinin sahip olduğu ödeme olanakları da belirleyici durumdadır. Bundan dolayı herkesin bu işlemle kredi sahibi olunmayacağı da unutulmamalıdır. Son derece kaliteli bir işleyiş var olurken süreçlerin hızlı bir şekilde devam etmesi ve sorun çıkmaması ise profesyonel yardım önerilmektedir. Tüm konularda bilgi sahibi olan kişiler ile iletişime geçebilir, süreçlerin aşamaları hakkında da şartları öğrenebilirsiniz.

Fatura üzerinden kredi için yeni telefon alımı gerçekleştirilmektedir. Bunun içinde hattın en az 6 aydır kullanımda olması gerekmektedir. Bununla birlikte süreçteki tüm ödemelerin düzenli bir şekilde olması da istenir. Herhangi bir gecikme durumlarının olması halinde cihaz kampanyalarından faydalanılması söz konusu olmamaktadır. Belirtilen şartların sağlanmasının ardından operatör bayileri üzerinden işlemlere başlayabilir, hiçbir bankaya gerek olmadan ihtiyaç kredilerinizi temin edebilirsiniz.

Kredi Ödemeleri Nasıl Olur?

Türk Telekom kredi olanakları en iyi seçenekler arasında gösterilirken belge ve başvuruların tamamı da sistem üzerinden tamamlanmaktadır. Ardından ise 6.000 TL’ye varan kredi alımları söz konusu olmaktadır. Kullanımlar kişiye bağlı olurken ödemelerde genel itibariyle 12 aylık süreçten bahsedilmektedir. Krediyle alınan yeni telefon cihazlarında olduğu gibi ek ücretler faturaya yansıtılmaktadır. Bununla birlikte operatör üzerinden ödeme bilgileri de kişiye gönderilmektedir. Böylelikle ödemelerde gecikme olmasının önüne geçilirken olumsuz hiçbir durumla da karşılaşmamanızı garanti altına alınmaktadır.

Krediler İçin Kefil Gerekir Mi?

Cep telefonu için alınan hat üstüne kredi kefil gerektirmez. İşlemler hat üzerinden yapılır. Faturalı hatlar kredi tamamen ödenene kadar kapatılamaz. Devredilebilmesi için operatörün yönergelerine uyulmalıdır. Hat sahibi kişilerin de tüm bilgisi operatörlerde mevcuttur. Bu bilgilerin doğru ve güncel olması gerekir. Güncel olmayan bilgilerden kişiler sorumludur. Her faturalı hat için alınabilecek kredi miktarı sınırlıdır. Bu tutar operatörler tarafından belirlenip değiştirilebilir.

Faturalı hatlara kredi ye başvurmadan önce şartları operatörden öğrenebilirsiniz. Cep telefonuna verilen kredi tamamı ile yasaldır. Fatura üzerinden verildiği için banka kredisi statüsünde değildir. Sistem tamamen prosedüre dayandırılmıştır. Kişilere özel değişiklik göstermez. Dolayısı ile güvenilir bir uygulamadır. Faturanızı hat sahiplerine şu an için kredi verilmemektedir. Mevcut faturalı hatlara kredi 2019 sistemi yalnızca aktif faturalı hatları kapsar. Yapılan kredi sözleşmeleri tarafları koruma altına almaktadır. Şartlara uyulmaması durumunda tarafların yasal itiraz hakkı vardır. Sözleşme en son taksit ödendiğinde geçerliliğini kaybeder. Son Taksit ödenene kadar sözleşmenin her maddesi aktif olacaktır.

İlginizi Çekebilir  Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Farklı gerekçelerle birlikte acil kredi olanaklarına sahip olmak isteyenler için cep telefonuna kredi oldukça caziptir. Aynı gün içerisinde arzu edilen tutarlarda kredi olanakları yeni cep telefonu alımıyla gerçekleştirilmektedir. Ancak bu işlemde de dikkat edilmesi gerekli birçok husus bulunmaktadır. Öncelikli olarak işlemler yapılmadan önce bilinmesi gerekir ki yalnızca operatör firmalarına ait bayiler üzerinden gerçekleşim durumu söz konusudur. Başta Türk Telekom olmak üzere Vodafone ya da Turkcell faturalı hat sahipleri, bayiler üzerinden bu işlemlerde bulunma hakkına sahiptir. Ancak yalnızca faturalı hat sahibi olunması da yeterli değildir.

Faturalı Hat Kredi Şartları

6 aylık süre boyunca faturalı hat kullanımı yapan kişilerin acil para lazım durumlarında değerlendirilebileceği hizmetlerde ödeme durumlarına bakılmaktadır. Kişinin düzenli bir şekilde telefon faturalarını ödemesi gerekir. Herhangi bir gecikme ya da ödemelerde aksaklıklar tespit edilirse kredi imkanı sunulmamaktadır. Ödeme kabiliyeti olmaması hallerinde kredi ürünü olarak değerlendirilmesi söz konusu değildir. Ayrıca cihaz kampanyalarından ceza alımı durumlarında da işlem onayı verilmemektedir. Bunun haricinde faturalı hat dışındaki cep telefonu kullanıcıları için hali hazırda böyle bir olanağın olmadığı da belirtilmelidir.

Faturalı Hat Kredi Süreçleri

Şartların sağlanmasıyla birlikte operatör bayisiyle yapılacak karşılıklı kontrat ile yeni telefon sahibi olunmaktadır. Cep telefonuna kredi imkanlarından yararlanılması için bazı durumlarda ev telefonları da değerlendirilebilir. Bununla birlikte bayilik ile yapılacak sözleşmede şartların neler getireceğine dikkat edilmelidir. Genel itibariyle 1.000 TL ile 5.000 TL arasında bir tutarın alınabilmesi mümkün olmaktadır. Aylık taksit ödemeleri ise kişiye ait faturaya ek olarak yansıtılmaktadır. Bunun haricinde bir ödeme durumu olmamaktadır.

Cep Telefonuna Kredi Ödemesi

Bankalarla işlemler yapmak istemeyen ya da kredi kartı bulundurmayan kişiler için oldukça kullanışlı bir yöntem olurken işlemlerin tamamı aynı gün içinde sonuçlandırılmaktadır. Yeni bir telefon alımı yapılarak ücreti belirli aylık taksitlere bölünerek faturadan çekilmektedir. Bayilik üzerinden yapılacak işlemlerin ardından onay durumları operatör tarafından belirtilirken ödemelerin düzgün olması için hatırlatma mesajları da atılabilmektedir. Bunun haricinde acil para lazım seçimlerinde oldukça kullanışlı bir yol olurken her geçen gün çok daha fazla kişi tarafından da müracaatlar yapılmaktadır.

İlginizi Çekebilir  Vodafone Kredi Nedir?

Telefon satın almak birçok bireyin ihtiyaç duyduğu bir eylemdir. Kimi istenmeyen durumlarda bireyler sahip oldukları telefonları yere düşürerek, suyun içerisinde düşürerek ya da farklı sebepler ile kırabilmektedir. Bu gibi durumlarda acil bir şekilde bireyin Cep Telefonuna Kredi İmkanı ile yeni bir telefon alması gerekir. Aksi takdirde hayatı büyük anlamda sekteye uğrayacaktır.

Telefonlar hem iletişim alanında hem de günlük hayatımızdaki diğer işlemleri gerçekleştirebilmemizde bizlere büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Bu sebep ile eksikliği en zor olan eşyalarımızdan bir tanesi şüphesiz telefonlarımızdır. Bu sebep ile oluşan herhangi bir aksaklıkta telefon temini çok önemlidir. Ancak yeni telefon satın alabilmek için her zaman yanımızda yeterli miktarda nakit para bulunmayabilir. Nakit para ihtiyacında ise GSM operatörleri müşterilerine yardımcı olmaktadır.

Bankalardan faizli kredi almak istemeyen ya da alamayan müşterileri için operatörler Cep telefonuna kredi sistemi ile telefon satışı gerçekleştirmektedir. Cep telefonunuz üzerinden kredi imkanı ile yeni bir telefon satın alabilmeniz için ise faturalı bir hatta sahip olmanız gerekmektedir. Faturasız hat sahipleri bu fırsattan yararlanamamaktadır.

Faturalı Hat Sahipleri Kaç Türk Lirasına Kadar Alışveriş Yapabilir?

Faturalı hat sahiplerine müşterisi oldukları GSM operatörleri tarafından sunulan avantaj kapsamında hat sahipleri cep telefonuna kredi imkanı ile birlikte yeni bir telefon satın alma hakkını kazanmaktadır. Bu sayede bankalara hiçbir şekilde borçlanmadan yalnızca müşterisi olduğunuz operatöre borçlanarak yeni bir telefon sahibi olabilir ve bu telefonu en kısa sürede temin ederek kullanmaya başlayabilirsiniz.

Telefon üzerine kredi sisteminde operatör tarafından size sağlanacak nakit kredi miktarı 10.000 Türk lirasına kadar çıkabilmektedir. Bu değerin altında rakamlar ile de alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ancak bu değerin üzerinde bir kredi tanımlanamamaktadır.

Cep Telefonuna Kredi İmkanı İle Hangi Telefonlar Satın Alınabilir?

Faturalı Hatta Nakit imkanı ile satın alabileceğiniz telefonlar operatörlerinizin bayilerinde bulunan telefonlar ile kısıtlıdır. Bayide sergilenen ya da depoda bulunan tüm telefonlar operatörler tarafından cep telefonunuza özel olarak sağlanan krediler üzerinden satın alınabilecektir. Diğer model ve markaların satışı ise eğer bayilere gelirse o zamandan sonra gerçekleştirilebilir.

Alexa Sıralamamıza Buradan Ulaşabilirsiniz.