İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Whaff Rewards İle Para Nasıl Kazanılır

Whaff Rewards reklam mantığı ile çalışan bir uygulamadır. Android tabanlıdır. Bu uygulama üzerinden çeşitli uygulamalar indirerek para kazanılabiliyor.

Whaff Rewards’a Nasıl Sahip Olunur?

Google Playstore’dan ücretsiz indirebiliyor.

Whaff Rewards’a Belli Bir Ücret Ödeniyor mu?

Whaff Rewards’a sahip olmak için belli bir ücret ödenmiyor.

Whaff Rewards İle Para Nasıl Kazanılır?

İlk önce yapılması gereken uygulamayı indirerek üye olma formunu doldurulmaktır. Maile gelen aktivasyon kodu linkine tıklandığında üye olunuyor ve uygulamanın içerisine dahil olunuyor. Bu uygulamada, belirtilen uygulamaları Whaff Rewards aracılığıyla indirildiğinde para kazanılmış oluyor. Ayrıca bu uygulamada, uygulamanın gösterdiği oyunları oynayarakta para kazanılabiliyor. Premium Picks, başlığı altında yer alan bu oyunlar 5 dakika boyunca oynanılırsa para hesaba geçer.

Ayrıca oynanılan oyun silinmezse her gün belli bir miktarda para kazanılır. Whaff Picks kısmında Google Play Store üzerinden verilen oyunların oynanması istenir. Her oyunun indirildiğinde ne kadar kazandıracağı oyunun altında yazılır. Oyunun indirdikten sonra 10 saniye açık tutulması halinde para kazandırır. Oyunu indirip 10 saniye açık tuttuktan sonra para kazanıldığına dair bildirim gelir. Gelen bu bildirimden sonra istenilirse oyun silinebilir. Other Picks bölümünde ise şirketlerin verdiği reklamları izleyerek ya da yorum yazarak para kazanılabilir.

İlginizi Çekebilir  İnternette Yapılabilecek Kolay İşler

Ya da aynı bölümde gösterilen reklamla ilgili oyun indirme, anket doldurma gibi talepler karşılanarak ödül kazanılabilir. Son olarak uygulamanın facebook sayfasını beğenilerek, uygulamaya arkadaş davet edilerek (bu kısımda facebook’un friends invite kısmını tıklanarak yeni başlayan üye davet eden üyenin davet kodu girerek yaparsa davet eden kişide ayrıca 0,30 $ kazanmış olur).Google play store ‘da uygulamaya olumlu puan verilerekte para kazanma seçenekleri bulunuyor.

Kazanılan Paralar Nasıl Alınabilir?

Whaff Rewards uygulamasından kazanılan paralar Xbox, PSN, Steam, iTunes, League of Legends, Karma Coin, Google Playstore Gift Card olarak ,Paypal Aracılığıyla, Amazon Gift Card olarak alınabilir. Paypal’den hesaba para aktarılmak istenirse limit 10.50 dolardır. Paypal Türkiye’deki faaliyetine 2016’dan bu yana ara verdiği için Türkiye’deki kullanıcılar bu seçenekten faydalanamıyorlar.