İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Ziraat bank Başak Kart Anlaşmalı Akaryakıt İstasyonları

Tarım ülkesi olarak bilinen ülkemizde birçok kişinin tarım ile uğraştığı bir gerçek. Ziraat bank ise ilk kurulduğu günden beri çiftçilere ve tarım işçilerine imkanlar dahilinde finansal destekler veriyor. Ayrıca birçok konuda da yardımcı olmaktan geri kalmıyorlar. Çiftçilere ve geçimini tarım işlerinden yapanlara yardımcı olmak için yeni bir imkan sunmaktadır. Ziraat bank ile anlaşmış olan akaryakıt istasyonlarından taksitli bir şekilde mazot almaları için başak kart imkanını sunuyor.

Nedir Bu Başak Kart?

Bilindiği üzere tarım işi ile uğraşanlar belirli bir işte çalışanlar gibi her ay düzenli olarak para kazanamıyorlar. Birçok masrafları var ve ürünleri hasat vaktine getirene kadar da bu masrafları karşılamakta epey zorlanıyorlar. Bu sebeple bir nebze de olsa çiftçi ve tarım işiyle uğraşanları rahatlatmak için Ziraat bank ile anlaşmış olan akaryakıt istasyonlarından mazot alma durumlarında 6 aya kadar faizsiz 18 ay vade ile ödeme imkanını veriyor.

Başak Kart Alımı ve Yararları

Başak kart almak isteyenler internet üzerinden ya da Ziraat bank şubelerinden herhangi birinde başvuru yapabilirler. Başak kart başvurusu yapıldıktan sonra birkaç gün içinde kart evlerine kargolanmış oluyor. Yani oldukça basit bir işlem.

İlginizi Çekebilir  Borç Para Veren Yerler

Çiftçiler ve tarımla uğraşanlar hasat vakti gelmediği için o vakte kadar olan masrafları geçen senelerden kazandıkları paralar ile ödeme yapıyorlar ve bu da ister istemez onları zora sokuyor. Eğer başak kart kullanırlarsa hasat vaktine kadar daha rahat bir şekilde taksitlendirme ile ödeme yapabilirler. Bu da elbette onların ve belki de bizim yararımıza.

Başak Kart Anlaşmalı Akaryakıt İstasyonları

  • Türkiye Petrolleri
  • Petrol Ofisi
  • Sun Petrol
  • Opet

Ayrıca; arıcılık, balıkçılık, tohum, gübre, ilaç, seracılık, veteriner ve yem gibi ihtiyaçlar için de taksitlendirme yapılabiliyor bu kart ile. Ülkemizin güzel nimetlerinden yararlanmak için elimizde birçok fırsat oluyor aslında. Bu o fırsatlardan sadece biri. Yapabileceklerimiz üzerine yoğunlaşırsak ülkemiz için iyi şeyler yapabiliriz hiç şüphesiz. Tarım ülkemizin kalbi ve o kalbi korumakta bizlere düşüyor. Haklarımızı ve sorumluluklarımızı bilerek daha iyi yerlere geleceğimize inanıyorum. Ne demişler, inanmak başarmanın yarısıdır. İnanmanız dileğiyle.