İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma – T.C. Ziraat Bankası, 1863 yılında Osmanlı Devleti döneminde, Mithat Paşa tarafından kurulmuş olan Memleket Sandıkları’nın devamı niteliğini taşıyan, Türkiye’deki üç kamu bankasından birisidir. Ziraat bankası, 30 bini aşkın çalışanı, 1400’ü aşkın yurt içi şubesiyle müşterilerine kaliteli hizmet sunmayı kendine misyon belirlemiş, Türkiye’deki en güvenilir bankalardan birisidir.

Ziraat Bankası Telefon Bankacılığı Nedir?

Ziraat Bankası müşterisi iseniz, internet bankacılığı kullanmıyorsanız ya da kullanıyor ama bazı işlemleri halledemiyorsanız, pek çok konuda şubeye gitmeniz gerekebilir. Şubeye gitmenize gerek kalmadan işlemlerin çok büyük bir kısmını yapabileceğiniz bir sistem ile, Ziraat Bankası müşteri hizmetleri, 7/24 ulaşılabilir durumda, bankacılık işlemleri konusunda müşterilerine yardım ediyor. Telefon bankacılığı da Ziraat Bankası müşteri temsilcisini arayarak yapacağınız işlemlere verilen bir addır.

Ziraat Bankası Telefon Bankacılığı Şifre Alma

İnternet bankacılığına giriş sağlayamadığınız durumlarda ya da kart şifreniz ile ilgili bir sorun olduğunda şubeye gitmek yerine direkt olarak Ziraat Bankası telefon bankacılığını kullanarak şifre isteyebilir ya da yapmanız gereken işlemlerin çok büyük bir kısmını, telefon bankacılığı üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  Telefon Faturasına Kredi Al
Ziraat Bankası Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma
Ziraat Bankası Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri

Ziraat Bankası müşteri hizmetleri, son derece kalifiye çalışanları ile 7/24 aktif, telefon bankacılığı sisteminde size yardım etmek üzere bulunan, sadece bir kaç basit adım ile ulaşabileceğiniz bir hizmettir. Müşteri hizmetlerinin en avantajları yanı ise, karşınızda bir muhatap olması ve derdinizi rahat bir şekilde anlatabiliyor oluşunuzdur. Böylece pek çok konuda müşteri hizmetleri, sizin şubeye gitmenize gerek kalmadan size yardımcı olabilecek ve birçok işinizi, sadece telefon ile konuşarak halletmenizi sağlayacak.

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Ziraat Bankası müşteri hizmetlerine ulaşabilmek için, 444 00 00 ya da 0850 220 00 00 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Karşınızda ilk olarak bir bant kaydı bulacaksınız. Eğer telefon numaranız, Ziraat Bankası hesabına kayıtlıysa, ilk olarak adınız okunacak ardından yapmak istediğiniz şeyi menüden seçerek işleminize kolayca devam edebileceksiniz.

Burada müşterilerin çoğu, telefon bankacılığı sistemini kullanarak müşteri hizmetlerine bağlanamadığı konusunda yakınıyor. Bant sistemi, sizlerin birçok işinizi hızlı bir şekilde yerine getirebilmek ve müşteri hizmetleri sırasını mümkün olduğunca kısaltmak açısından, oldukça komplike ve kapsamlı bir sistem halindedir. Bant sistemi ile uğraşmak istemiyor, direkt olarak Ziraat Bankası müşteri hizmetlerine bağlanmak istiyorsanız, uygulayacağınız birkaç taktik ile direkt olarak müşteri hizmetleriyle görüşebileceksiniz.

İlginizi Çekebilir  En Kolay Kredi Veren Bankalar

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

  1. Yol 444 00 00

Müşteri hizmetlerine direkt bağlanmak için aşağıdaki adımları aynen uygulamanız gereklidir.

  1. Ziraat Bankası Müşteri Hizmetlerini arayın (Telefon: 444 00 00)
  2. Ardından T.C. kimlik numaranızı tuşlayın.
  3. T.C. kimlik numaranızı girdikten sonra, önce (2)’yi, sonra ise (0)’ı tuşlayın.
  4. Bu adımda, telesekreter konuşmaya başladığında direkt olarak (1)’i tuşlayın.

Böylede 4 kolay adımda, Ziraat Bankası müşteri hizmetlerine direkt olarak bağlanabilirsiniz.

  1. Yol 0850 220 00 00

Müşteri hizmetlerine direkt bağlanmak için uygulayacağınız bir diğer yol ise aşağıdaki gibidir.

  1. Ziraat Bankası’nda kayıtlı olan numaranızdan Ziraat Bankası müşteri hizmetlerini aradığınızda ilk olarak adınız ve soyadınız okunacaktır. Bu kısımlarda hiçbir şey yapmadan menünün gelmesini bekleyin.
  2. Menü geldikten sonra (4)’ü tuşlayın. Telesekreter size şifre ile ilgili bir şeyler söyleyecektir. Bu kısımda sizden kart şifrenizi isteyene kadar hiçbir şey yapmayın.
  3. Sizden kart şifrenizi istediğinde, girin.
  4. Şifreyi girdikten sonra (0)’ı tuşlayın.

Bu şekilde direkt olarak müşteri temsilcisine bağlanmış olacaksınız.

Facebook sayfamızı buradan takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  Faturalı Hat Üzerinden Kredi